reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Wczoraj robiłam popołudniu jak przyjechałam z pracy,widzę nadal cień mój facet mówi ze tez go widzi ale póki nie ujrzę porządnej kreski to będę czekać ..myślałam wczoraj ze zobaczę już ładną kreskę ale nic z tego i stwierdziłam ze czekam do dnia okresu bo jeszcze bardziej się stresuje tymi testami przed okresem

Ja tez się nimi stresuje. Co miesiąc mówię, ze nie będę robić testów przed spozniającą się miesiączką a i tak je robie, ale zostawiłam sobie tylko te paskowe z easy at home. Dzisiaj 8 dpo zrobiłam dwa, widziałam cienie i oczywiście leciałam do apteki po zwykły test, oczywiście negatyw 🤦‍♀️
 
reklama
a jak wrzuciłaś dziś to nie zmieniło ci tego wczorajszego na pik?
Nie, tak to wyglada w apce
Screenshot_20221102-121624_Premom.jpg
 
Ja tez się nimi stresuje. Co miesiąc mówię, ze nie będę robić testów przed spozniającą się miesiączką a i tak je robie, ale zostawiłam sobie tylko te paskowe z easy at home. Dzisiaj 8 dpo zrobiłam dwa, widziałam cienie i oczywiście leciałam do apteki po zwykły test, oczywiście negatyw 🤦‍♀️
w paranoje można wpaść 😝
 
Dobra, czyli robię popołudniu i wieczorem.
W ogóle dziś rano miałam ten charakterystyczny ból przy siadaniu... zawsze go łączyłam z owu. No ale niby jestem przed owu 😃 Ktoś też tak ma z tym bólem podczas siadania?
Tak, ja tak mam też ale nie wiem na 100% czy wtedy jest owu bo monitoringu nigdy nie miałam ale pokrywa mi się to mniej więcej z pikiem na testach owu :)
 
reklama
Do góry