reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
27.10 (czw) byłam na usg i pęcherzyk miał 18 mm , wiec ok nd (wg ginekologa oraz flo powinna byc owulka ) natomiast to tylko przypuszczenia bo nie miałam już potem monitoringu i testów tez nie robiłam. Cykle mam bardzo regularne rowno 28 dni.
Kurde wydaje mi się, ze jeśli owulacja była tak dawno to testy by już wyszły. Ale ja nie jestem, aż tak obeznana jak dziewczyny.
 
27.10 (czw) byłam na usg i pęcherzyk miał 18 mm , wiec ok nd (wg ginekologa oraz flo powinna byc owulka ) natomiast to tylko przypuszczenia bo nie miałam już potem monitoringu i testów tez nie robiłam. Cykle mam bardzo regularne rowno 28 dni.
przypuśćmy, że pękł niedziela - poniedziałek i przy standardowej długości fazy lutealnej okres powinien być dziś więc jeśli test negatywny to raczej ciąży nie będzie
 
reklama
teraz proszę ładnie przeprosić za bezsensowne dramatyzowanie 😂
Przepraszam 😘😘😘😘😘
Ewidentnie! Gratulacje ❤️ Który dzień po owulacji?
Myślałam, że dziś 12dpo, ale @Zazuu moze mieć rację, że owu była później... tak mniej więcej dzis jest 10-12dpo. Kreska jeszcze ściemniała, bo zrobiłam zdjęcie po minucie od siku :)
Widzę, gratulacje! Kiedy beta?
Jutro rano :)
Jprd gratulacje z całego serducha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤🌈🌈🌈🌈🌈rob betę i nie wracaj już tu chyba, że starać się o kolejne, nuuuudnej i szczęśliwej ciąży 😘😘😘😘
Ja też pierwsze co powiedziałam to 'ja pierdole' 😃 w ogóle czekam na męża, żeby mu pokazać.... a jestem teraz u mamy, bo obiecałam przyjść na zupe po pracy i ledwo siedzę z emocji. Chcę żeby mąż dowiedział się pierwszy 😀
Teraz proszę opisać symptomy 2 kresek z ostatnich dni😁😁😁 i zarażać całe nasze szanowne grono😁🤞
Żadnych! Po owu czułam bol podbrzusza i piekły mnie policzki, na piersi pojawiła sie delikatnie widoczna niebieska żyła... ale mam jasna skórę, więc stwierdziłam, że za bardzo sie przyglam i szukam objawow. A jak zrobiłam progesteron w czwartek to juz nic nie czułam. Tylko trochę płakałam, przy negatywnym teście w sobotę, przy piosence w radio... ale wszystko zganialam na to, że mi się nie udało itd. Poza tym trochę mnie mdliło, ale ja mam tak często i jak mówi @Zazuu juz od 3 miesuecy mam ten objaw😃 aha! W sobote rano poczulam, ze cos ze mnie wylecialo, myślałam ze to okres a to taki sluz... no i wczoraj w czasie seksu nie było tak sucho jak zawsze przed @.
super 🤩 który cykl starań?
Od roku uprawiamy seks bez zabezpieczenia, ale od 3 miesięcy z myślą o dziecku... to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury i testami owu. :)
Piękne kreski!!! Gratuluję. Patrząc na Twój wykres po tym, jak płakałaś, bo raz ci spadła ta temperatura lekko i już się martwiłaś, a następnego dnia odbiło pięknie w górę to sobie już wtedy pomyślałam, że wykres masz piękny - idealny na ciążę i jest!!!
Ja tak nie ogarniałam tych spadków, wzrostów, bo to pierwszy cykl mierzenia :D dziękuję 💗
Super:) robiłaś już bete i proga ?
Progesteron robiłam w czwartek na potwierdzenie owu... jutro pójdę na betę i progesteron :)

Dziewczyny dziękuję Wam ❤ za wszystko, za to że nauczyłam się od Was tyle o swoim ciele, wiem, że jeszcze może być różnie... :)
 
Do góry