reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Jestem, ale słabo widać. Zrobiłam 2 testy pink, na każdym jest kreska ale bardzo slaba... chyba to kontrolne😑 chociaż 3 testy pokazują takie kreski...
ja tam coś widzę a nie jestem z tych co widzą cień cienia. Poszłabym na betę :)

@Lili88 cieszę się, że wszystko ładnie i że szybko możesz wrócić do starań. Oby jak najkrócej trwały i dobrze się zakończyły!
@Bolilol mam tak jak ty z tym paleniem. Jakoś mi to nie grało razem, żeby i palić i czynić wysiłki dla zdrowia swojego i potomka, po prostu źle się z tym czułam i przestałam z dnia na dzień, a i tak mam wyrzuty sumienia, że może trzeba było jeszcze wcześniej...
 
reklama
Dołączę się do tematu palenia, ja pale e peta i ciężko mi odstawić bo ja też z tych co lubią palić 😜 raz na dwa miesiące wypije szklankę winka i tyle. Dam update ze działamy z facetem i co drugi dzień próbujemy spłodzić potomka 😂 ale nie wiem jak będzie bo zmartwiłam się badaniami mam niskie żelazo a czytałam ze ma to spory wpływ jeśli chce się zajść,w szpitalu zdecyduja czy podać mi w kroplowce i mam nadzieje ze podadzą,ogólnie w szpitalu bywam często bo mam wzjg i kontrolują jakoś co 4 tyg krew..dopiero od wczoraj biorę żelazo a już od sierpnia kwas foliowy z jakimiś innymi witaminami dla kobiet które się starają o dzidzie.
 
Tez coś widzę, nie masz testów tych mniejszej czułości? Może one by lepiej pokazały. Bo z tego co dziewczyny piszą to pinki bardzo późno pokazują pozytywny.
Będę wracać po 15 z pracy to kupię innego rodzaju o czułości 10. Przetestuję popołudniu i jutro rano. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Dołączę się do tematu palenia, ja pale e peta i ciężko mi odstawić bo ja też z tych co lubią palić 😜 raz na dwa miesiące wypije szklankę winka i tyle. Dam update ze działamy z facetem i co drugi dzień próbujemy spłodzić potomka 😂 ale nie wiem jak będzie bo zmartwiłam się badaniami mam niskie żelazo a czytałam ze ma to spory wpływ jeśli chce się zajść,w szpitalu zdecyduja czy podać mi w kroplowce i mam nadzieje ze podadzą,ogólnie w szpitalu bywam często bo mam wzjg i kontrolują jakoś co 4 tyg krew..dopiero od wczoraj biorę żelazo a już od sierpnia kwas foliowy z jakimiś innymi witaminami dla kobiet które się starają o dzidzie.
Sprawdzałas ferrytyne? Bo nawet jeśli masz mało żelaza, ale ferrytyny jest dużo to nie jest złe. Bo to tam są zapasy żelaza.
 
reklama
Do góry