reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

może powinnyście to powiedzieć temu z moich kotów, po którym sprzątałam dzisiaj tę wannę;)

Generalnie kot nie sika poza kuwetą jeżeli nie ma jakiegoś problemu. Nie koniecznie musi być to problem zdrowotny - wystarczy według kota brudna kuweta, nie taki żwirek itd. Kot to bardzo czyste zwierzę i też dlatego narobił do wanny - którą łatwo sprzątnąć, a nie do butów :p
 
reklama
Nadrabiam Was 😁
@aneta85aneta czeka na test 😁

Ogólnie mam spadek mocy. Z tego cyklu to chyba nic nie będzie, nie miałam objawów owulacji jak zwykle. A zazwyczaj owulacje mam gorszą niż okres 🙈.
Do tego mamy takie dylematy z dogadaniem się ze ślubem z narzeczonym, że szok🙃.
 
I teraz dopiero się zorientował, że coś takiego trzeba spisać :p? Biedny :p.
A no 🤣. Tak stwierdziliśmy, że trzeba się zapoznać z dokumentem i zdecydować. Termin mamy wstępnie zarezerwowany restauracji, ale nic jeszcze nie ruszyliśmy. Ogólnie on wszystko zawsze robi na ostatnią chwilę 🙈. To jego cecha, która mnie najbardziej irytuje 🤣. I zawsze mówi do mnie: spokojnie. Doprowadź mnie tym do szału 🤣.
Jednak wiadomo, kto się czubi, ten się lubi. I tak już ciągniemy że sobą ponad 7 lat.
Zastanawiam się jedynie, czy jest sens robić kościelny... skoro on nie bardzo zgadza się z naukami kościoła🤷‍♀️.
 
A no 🤣. Tak stwierdziliśmy, że trzeba się zapoznać z dokumentem i zdecydować. Termin mamy wstępnie zarezerwowany restauracji, ale nic jeszcze nie ruszyliśmy. Ogólnie on wszystko zawsze robi na ostatnią chwilę 🙈. To jego cecha, która mnie najbardziej irytuje 🤣. I zawsze mówi do mnie: spokojnie. Doprowadź mnie tym do szału 🤣.
Jednak wiadomo, kto się czubi, ten się lubi. I tak już ciągniemy że sobą ponad 7 lat.
Zastanawiam się jedynie, czy jest sens robić kościelny... skoro on nie bardzo zgadza się z naukami kościoła🤷‍♀️.
A to już jest inna sprawa jeśli się nie zgadza z naukami. Zrozumiałam z postu, ze sam protokół jest problematyczny. Musicie sami odpowiedzieć sobie na pytanie czy gdyby to miał byc ślub kościelny na pokaz to czy ma sens.
 
reklama
A no 🤣. Tak stwierdziliśmy, że trzeba się zapoznać z dokumentem i zdecydować. Termin mamy wstępnie zarezerwowany restauracji, ale nic jeszcze nie ruszyliśmy. Ogólnie on wszystko zawsze robi na ostatnią chwilę 🙈. To jego cecha, która mnie najbardziej irytuje 🤣. I zawsze mówi do mnie: spokojnie. Doprowadź mnie tym do szału 🤣.
Jednak wiadomo, kto się czubi, ten się lubi. I tak już ciągniemy że sobą ponad 7 lat.
Zastanawiam się jedynie, czy jest sens robić kościelny... skoro on nie bardzo zgadza się z naukami kościoła🤷‍♀️.
Ale większość księży ten protokół traktuje czysto formalnie i spisuje w 10 minut w Waszej obecności ;)
 
Do góry