reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
@asiasiasia ile dni temu odstawiłaś ta luteinę? Jak brałam duphaston w zeszłym cyklu to mi gin powiedział, że od ostatniej tabletki do 14 dni powinien przyjść okres. Przyszedł po 2 dniach od odstawienia, ale to chyba nie jest reguła.
Ale fakt, jeśli nie miałaś monitoringu ani w jakiś inny sposób nawet nie podejrzewałaś, że owu była i wzięłaś tabletki to mogłaś zablokować owu....

U mnie w tym cyklu chyba nic z tego, od owu do 8dpo miałam bóle podbrzusza, temperatura była prawidłowa jak na starania, 9dpo temperatura spadła lekko, 10dpo jeszcze bardziej w dol (ale cały czas powyżej 37 i nie ponizej linii podstawowej) dziś znowu się podniosła do 37.12. Wczoraj robiłam test I biały... Od 9po nie czuję żadnych objawów. Czekam na okres, idę na monitoring.. Może @Zazuu miała rację, przegapiłam owulkę, która była 2 dni później niż założyłam, a może ten cykl po prostu nie był dla mnie... Może faktycznie potrzebujemy tego pol roku a nawet roku staran bez spiny i placzu. Będę się dalej starać :)
Wy jesteście kociarami z tego co widziałam.. Ja nie mam w domu żadnego zwierzaka, wcześniej nie czułam potrzeby, ostatnio dopiero zaczelam pokazywac mężowi zdjęcia szczeniaków. A wczoraj jak bylo mi smutno po tym teście, zobaczyłam, że przylazło do mnie pod balkon takie coś z jednym okiem i tak mnie rozczuliło.. Teraz namawiam męża na małego psa albo kota :D W celu zdobycia przewagi negocjacyjnej właśnie gotuje ziemniaki na kluski śląskie 😄😄😄
polecam kociaka!!! Możesz wyginać go, tarmosić, składać na pół i ściskać a nie jęknie.. z psiakiem gorzej, bo ma sztywny kręgosłup 😅
 
Dziewczyny czy po seksie tez musicie najlepiej zakładać wkładkę bo przez cały dzień wylatuje z was sperma? Czy to wina PCOS? Czy może moj chłop ma po prostu jej za dużo po zabawie? 😆
PCOS nie ma nic do tego.

Myślę, że większość tak ma. No cóż, takie uroki starań o dziecko.
 
reklama
Noo wkoncu Was nadrobiłam! Jeden dzień człowiek nie wchodzi i nagle pińset postów 🙈
Ja czuję się już lekko okresowo, jajniki napierdzielają, także pewnie zaś nic z tego. Ciekawe czy zdążę zrobić test czy @ mnie uprzedzi. Zatestuje wcześniej niż jestem zapisana bo we wtorek mam teleporade więc jakby jakimś cudem były dwie kreski to odrazu powiem.
 
Do góry