reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Skrócę Twe męki. W grudniu ruszą staraczki 2023 zarezerwowane xla staraczek. Czyli tak jak kiedyś
Come On Yes GIF by Freeform
 
Insulina chyba jest okej, ale ta glukoza coś dziwnie. Po 1h powinna być sporo większa niż ta na czczo, po 2h powinna spadać ale nie do mniejszej wartości niż na czczo. Jak się czujesz po posiłkach? Troche mi to trąci hipoglikemią reaktywną. Ale ja z cukrów jestem laikiem więc może ktoś kto sie bardziej zna sie wypowie
Ale generalnie to nie są złe wyniki. Jedynie insulina 2 godziny po obciążeniu nie ma takich wartości jakich by się oczekiwało to może wiązać się z niska glukoza w tym samym momencie. Nie są to żadne niebezpieczne wyniki na da się to poprawić dietą
No właśnie mam takie zjazdy energetyczne i straszna chęć na słodkie albo napady glodu Stąd w ogóle pomysł na to badanie.
 
reklama
Nadrabiam bo ja od wczoraj ciągle w trasie 😂😂. Co do lekarzy poczytam po testuje ich i wybiorę tego co mi będzie odpowiadał, na razie łudze się, że nie ma tak źle ze mną, że stymulacja wystarczy, żeby mój organizm się obudził 😂😂😂.
Co do kitaków jak naszej nie ma, to od sąsiada potrafi sobie przyjść pojeść z jej miski 😂😂 i sąsiad się śmieje, że chyba go źle karmi jak do nas przychodzi na karmę 😂😂. Miałam jednego dokarmiwnego czeska tak sobie go nazwałam i coraz bardziej się przyzwyczajał i nawet moja go ignorowała, bo ona nie akceptuje innych kotów😂, a jego udawała, że nie widzi 😂😂😂, ale potem zniknął 🤷‍♀️.
 
Do góry