reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja na pinkach o czasie tez widziałam cienkie cienie, serio, i jak wyschly to były wyraźniejsze lub nie, ale zasada byla jedna , byly cienkie jak igły i ciąży z nich żadnej. I zdarzaly sie pinki - najczęściej czysto białe bez niczego, nie wiem, czemu tak. Tu widzę grubszy cień, biorąc pod uwagę ze to 9 dni po, moze coś z tego będzie albo nie - 50%na 50%. U mnie w tel widzę normalnie grubszy cień, może taki tel, ale ogolnie na pinkach fabryczne tez wyskakują.
Gratulujemy 3000 wpisu 🎉🎊🎉
 
reklama
Dziewczyny wczoraj robiłam krzywa cukrową i insulinowa. Pomożecie w interpretacji? Jeszcze nie mam terminu do lekarza a te wyniki jakos mi się nie podobają
 

Załączniki

  • Screenshot_20221113-111206_Drive.jpg
    Screenshot_20221113-111206_Drive.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 95
  • Screenshot_20221113-111219_Drive.jpg
    Screenshot_20221113-111219_Drive.jpg
    93,4 KB · Wyświetleń: 101
Dziewczyny wczoraj robiłam krzywa cukrową i insulinowa. Pomożecie w interpretacji? Jeszcze nie mam terminu do lekarza a te wyniki jakos mi się nie podobają
Insulina chyba jest okej, ale ta glukoza coś dziwnie. Po 1h powinna być sporo większa niż ta na czczo, po 2h powinna spadać ale nie do mniejszej wartości niż na czczo. Jak się czujesz po posiłkach? Troche mi to trąci hipoglikemią reaktywną. Ale ja z cukrów jestem laikiem więc może ktoś kto sie bardziej zna sie wypowie
 
Ale generalnie to nie są złe wyniki. Jedynie insulina 2 godziny po obciążeniu nie ma takich wartości jakich by się oczekiwało to może wiązać się z niska glukoza w tym samym momencie. Nie są to żadne niebezpieczne wyniki na da się to poprawić dietą
 
reklama
Do góry