reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Kompletuję koszyk badań na jutro - 3dc (już piękne buty by za to były 😅), czy mogłybyście mi proszę podpowiedzieć, czy oprócz tej listy która tu lata, to czy coś konkretnego powinnam dodać jeżeli chodzi o ewentualne cienkie endometrium? (estradiol na liście jest)
To możemy sobie przybić 5, bo ja tez się jutro wybieram. Ja regularnie badam jeszcze tsh i ft4, bo mam takie zalecenie od endo. Dorzuciłam tez morfologię. Myślicie, ze ta jelitowka jakoś wpłynie na wyniki badań?
 
@asiasiasia ile dni temu odstawiłaś ta luteinę? Jak brałam duphaston w zeszłym cyklu to mi gin powiedział, że od ostatniej tabletki do 14 dni powinien przyjść okres. Przyszedł po 2 dniach od odstawienia, ale to chyba nie jest reguła.
Ale fakt, jeśli nie miałaś monitoringu ani w jakiś inny sposób nawet nie podejrzewałaś, że owu była i wzięłaś tabletki to mogłaś zablokować owu....

U mnie w tym cyklu chyba nic z tego, od owu do 8dpo miałam bóle podbrzusza, temperatura była prawidłowa jak na starania, 9dpo temperatura spadła lekko, 10dpo jeszcze bardziej w dol (ale cały czas powyżej 37 i nie ponizej linii podstawowej) dziś znowu się podniosła do 37.12. Wczoraj robiłam test I biały... Od 9po nie czuję żadnych objawów. Czekam na okres, idę na monitoring.. Może @Zazuu miała rację, przegapiłam owulkę, która była 2 dni później niż założyłam, a może ten cykl po prostu nie był dla mnie... Może faktycznie potrzebujemy tego pol roku a nawet roku staran bez spiny i placzu. Będę się dalej starać :)
Wy jesteście kociarami z tego co widziałam.. Ja nie mam w domu żadnego zwierzaka, wcześniej nie czułam potrzeby, ostatnio dopiero zaczelam pokazywac mężowi zdjęcia szczeniaków. A wczoraj jak bylo mi smutno po tym teście, zobaczyłam, że przylazło do mnie pod balkon takie coś z jednym okiem i tak mnie rozczuliło.. Teraz namawiam męża na małego psa albo kota :D W celu zdobycia przewagi negocjacyjnej właśnie gotuje ziemniaki na kluski śląskie 😄😄😄
Jak piesek to polecam uratować jakiegoś biedaka ze schroniska :)
 
Popieram @Zazuu , jak już jeden przychodzi, to weź go pod swoje skrzydła.

Jak zaczniesz wystawiać jedzenie, to powinien wracać.
Koty to sprytne stworzenia.
Mój dziadek jest mistrzem w przygarnianiu kocich nieszczęść.
On nawet dzikiego kota udomowił, tak był uparty, że Mikuś z kota urodzonego i wychowanego na ulicy, stał się naszym…hmm…kotem domowym.

Generalnie wszystkie nasze koty były lub są zbierane lub podrzucane do nas.
Dobrowolnie żadnego nie wzięliśmy- same się znajdują.
Tylko ten wygląda już na dużego i ogarniętego. Lepiej jakiegoś malucha uratować co by sam miał ciężko na wolności 🙃
Moja kocia historia to kot z wypadającym odbytem, kot urodzony w piwnicy i kot bez oka :p
 
Tylko ten wygląda już na dużego i ogarniętego. Lepiej jakiegoś malucha uratować co by sam miał ciężko na wolności 🙃
Moja kocia historia to kot z wypadającym odbytem, kot urodzony w piwnicy i kot bez oka :p
Ja mam Carlosa właśnie na takiej zasadzie, że gdybym go nie wzięła to by poszedł w dzicz. Na szczęście udało się znaleźć domek wszystkim kotkom i mama została wyakstrowana
 
Odniosę się do tego kota. Pamiętajcie, że w Polsce wielu ludzi nadal ma koty wychodzące więc to że do kogoś kot przychodzi i że będzie chętnie jadł nie znaczy, że nie ma stałego domu
Dokładnie tak 🤣 moja mama miała takiego co się stołował na dwa domy 🤣
Ależ to była rozpacz jak przez miesiąc nie wracał 🤣🤣
 
reklama
Ale to chyba nie ma rozróżnienia czy cienka fabryczna czy gruby cień bo miejsce na wybarwienie się paska jest jedno 🤔
Ja na pinkach o czasie tez widziałam cienkie cienie, serio, i jak wyschly to były wyraźniejsze lub nie, ale zasada byla jedna , byly cienkie jak igły i ciąży z nich żadnej. I zdarzaly sie pinki - najczęściej czysto białe bez niczego, nie wiem, czemu tak. Tu widzę grubszy cień, biorąc pod uwagę ze to 9 dni po, moze coś z tego będzie albo nie - 50%na 50%. U mnie w tel widzę normalnie grubszy cień, może taki tel, ale ogolnie na pinkach fabryczne tez wyskakują.
 
Do góry