reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Dziewczyny mi progesteron wyszedł 32 ng/ml. Próg był badany we wtorek. Jestem w 29 dniu cyklu. Czy on cokolwiek znaczy? Ja się nie znam kompletnie i gdyby nie forum to ja nie wiedziałabym nic.
wiesz kiedy miałaś owulacje? Taki prog oznacza, ze owulacja była i nie zanosi się na okres.
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do Was bo śledzę od jakiegoś czasu i pozazdrościłam ☺️

Odstawilam tabletki w czerwcu po pierwszych 3 miesiącach bycia w szoku że nagle nie pojawiła się ciąża zaczęliśmy bardziej się starać 😅

Od trzech miesięcy podchodzimy bardziej profesjonalnie z obserwacją owulacji etc. Wiem że są tu dziewczyny które starają się dłużej ale mój problem jest taki że w ostatnim cyklu dałabym sobie rękę uciąć że jestem w ciąży - miałam wszystkie symptomy (poza wymiotami ale to też sobie wytłumaczyłam jako kolejny symptom bo przecież na to za wcześnie 🤣) więc gdy okres przyszedł z 3dniowym opóźnienie chyba bardziej szybko przeszłam w etap rezygnacji ...

Teraz jestem 5dpo z lekko podwyższona temperatura (36.8) ale też nie wiem jaka była wcześniej bo mierzenie temperatury to nowy element gry dla mnie 🤣 w każdym razie w listopadzie teoretycznie mogłabym się testować choć nie wiem jeszcze czy się na to rzucę

Mam nadzieję że mogę się tu rozgościć bo chyba potrzebuje wsparcia po tym jak moja starsza kuzynka wysłała wczoraj zdjęcia 12tygodniowego skanu 😘
Rozgość się 😁, witamy 😁
 
@olka11135 nie umiem znaleźć tego pytania o to czy rozróżni kiedy była owulacja, ale teoretycznie jest to realne. Inaczej może wyglądać ciałko żółte, które ma 7 dni a inaczej takie co ma 2, ale nie pokładałabym dużych nadziei 😂
Lepiej zrób dziś proga i on powie więcej
 
wiesz kiedy miałaś owulacje? Taki prog oznacza, ze owulacja była i nie zanosi się na okres
Nie wiem kiedy miałam bo nie monitoruje tego w żaden sposób. Zresztą nie było sensu ponieważ brałam luteine w październiku a nie wiem czy ona nie miała wpływu na to... a dwa że przy dziecku które w nocy czasem płacze ciężko wstać o równej godzinie. 2 razy w życiu robiłam testy owulacyjne...
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was od dłuższego czasu, właściwie zaraz od poczatku starań, czyli maj tego roku. Przegladalam Staraczki, Staraczki bez tabu a teraz trafi tutaj i postanowiłam się odezwać. Forum polecila mi koleżanka z pracy jako kopalnie wiedzy i mega wsparcie, sama dorabiając się malucha właśnie tutaj. Parę słów i mnie. W tym roku skończyłam 30 tke. Aktualnie rozpoczął się 8 cykl staran i 3 dc. Pozdrawiam serdecznie ;)
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was od dłuższego czasu, właściwie zaraz od poczatku starań, czyli maj tego roku. Przegladalam Staraczki, Staraczki bez tabu a teraz trafi tutaj i postanowiłam się odezwać. Forum polecila mi koleżanka z pracy jako kopalnie wiedzy i mega wsparcie, sama dorabiając się malucha właśnie tutaj. Parę słów i mnie. W tym roku skończyłam 30 tke. Aktualnie rozpoczął się 8 cykl staran i 3 dc. Pozdrawiam serdecznie ;)
Hejo! Witaj wśród nas. Obyś nie zagrzało tu długo miejsca :D I oczywiście pytaj o co chcesz :)
Macie jakieś badania za soba?
 
reklama
Hejo! Witaj wśród nas. Obyś nie zagrzało tu długo miejsca :D I oczywiście pytaj o co chcesz :)
Macie jakieś badania za soba?
Cześć, jestem na etapie diagnostyki ;) U mnie wysoka prolaktyna - biorę Norprolac oraz Dupka od 18 dnia cyklu. Ginka twierdzi, że niski progesteron chociaż czytając Wasze wpisy mam wątpliwości co do jego brania :)
 
Do góry