reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Sorry, ze tak drążę, ale jak zrobię to jedno badanie, przeciwciała przeciwplemnikowe, to bedzie miało sens? Czy powinnam je zrobić w pakiecie innych badan na który pewnie mnie nie stać? xD
Powiem Ci więcej. Twój mąż też powinien je zrobić bo też je może mieć. Część facetów ze slabym nasieniem je ma.
 
Dziewczyny a jak to jest z tą temperatura? Jak podwyższona to progesteron jest produkowany i zostaje jeśli ciąża ale jeśli nie to kiedy zaczyna spadać? I czy są jakieś inne oznaki podwyższonego progesteronu? Jak napuchnięte piersi na przykład?

Piersi mogą ale nie muszą być takim symptomem. Generalnie temperatura jest jednym z najbardziej pewnych o ile jest mierzona prawidłowo o tu trzeba pamiętać o wszystkich zasadach, a nie wybiórczo.
No i co do spadku to różnie. Jednym spada 3 dni wcześniej innym 1 a jescze innym spada w dniu okresu
 
Piersi mogą ale nie muszą być takim symptomem. Generalnie temperatura jest jednym z najbardziej pewnych o ile jest mierzona prawidłowo o tu trzeba pamiętać o wszystkich zasadach, a nie wybiórczo.
No i co do spadku to różnie. Jednym spada 3 dni wcześniej innym 1 a jescze innym spada w dniu okresu
Ok dziękuję. To teraz mam nową rzecz o ktorej mogę fiksować 😅
 
I na to teoretycznie są te szczepienia limfocytami partnera lub dawcy?


Dobra to mam jeszcze jedno durne pytanie. Mam USG w sobotę. I teraz wiem, że lekarz jest wstanie powiedzieć, że owulacja była lub nie. Ale czy będzie mi wstanie powiedzieć czy była w poniedziałek czy dzisiaj? :D
A co Ty Bridget Jones? 😁😆
 
Dziewczyny mi progesteron wyszedł 32 ng/ml. Próg był badany we wtorek. Jestem w 29 dniu cyklu. Czy on cokolwiek znaczy? Ja się nie znam kompletnie i gdyby nie forum to ja nie wiedziałabym nic.
 
reklama
Do góry