reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

No, ale może akurat później bd owu😁. Musi nam tu założycielka zaciążyć 🙏🙏✊✊
dla mnie to chyba już nie ma nadziei xD w sensie ja nie diagnozuje się tak grubo jak wiele dziewczyn. Uznaję, że to jest czynnik męski u nas a z nim ciężko tak naprawdę cokolwiek zrobić.
Niby rok temu Stary miał już całkiem porzadne nasienie a nic nie zaskoczyało :(
 
reklama
w szczególnosci żeby przestać myśleć i sie nakrecać. Ja ostatanio od kolezanki w ciazy uslyszalam: " Wystarczy, że przestaniesz tak bardzo chceć i sie starać a napewno zajdziesz".
No bo ona pewnie rozłożyła nogi i zaszła 😂, nie ma jak mówić o czymś komuś co łatwo przyszło 😂🙈. To ja bym powiedziała jej, że ona widocznie nie chce być bogata bo wystarczy odpuścić i przestać myśleć, a przecież się stanie według jej rozumowania 😂😂😂
 
Ja też nie wiem 🤷‍♀️. Chyba ludzie się boją jak się mówi prawdę, że to nie takie łatwe, im przecież tak łatwo to przyszło 🤷‍♀️. Po za tym często są to osobę mega niedokształcone w temacie, więc tak pierdziela 😡
nie no wiesz co myślę, że ludzie opowiadają takie głupoty bo po prpstu nie mają pojęcia na ten temat i powtarzają jakieś głupie, utarte frazesy. Ja sama kiedyś tak komuś powiedziałam... wstyd mi do dziś
 
dla mnie to chyba już nie ma nadziei xD w sensie ja nie diagnozuje się tak grubo jak wiele dziewczyn. Uznaję, że to jest czynnik męski u nas a z nim ciężko tak naprawdę cokolwiek zrobić.
Niby rok temu Stary miał już całkiem porzadne nasienie a nic nie zaskoczyało :(
No ja też zielona przy naszych dziewczynach, u mnie mąż jeszcze się nie badał, bo czekam, aż owu u mnie zaskoczy najpierw 🙈. Ciężki mi coś podpowiedzieć, ale wierzę w takie cuda, bo mam takie w otoczeniu, że nagle coś zaskoczyło ❤️
 
w szczególnosci żeby przestać myśleć i sie nakrecać. Ja ostatanio od kolezanki w ciazy uslyszalam: " Wystarczy, że przestaniesz tak bardzo chceć i sie starać a napewno zajdziesz".
Klasyk!
A najgorzej jest słyszeć takie słowa od koleżanek, które się nigdy jeszcze o dziecko nie starały.. A zdarza mi się słyszeć takie rady.
"Za bardzo chcesz, jak odpuścisz to pyknie".
 
Mnie śluz zupełnie się nie sprawdza 🙈, zresztą zobaczę w czwartek co powie lekarz czy był. Mierzę temperaturę, ale nic z tego nie wiem 😂
A mogę dopytać w jaki sposób śluz Ci się nie sprawdza? W sensie że ma cechy płodnego ale owulki wtedy nie ma czy owulka teoretycznie jest a śluz ma wtedy cechy niepłodne?
 
"musisz odpuścić" "wyjedź na wakacje" "uprawiaj seks bez kalendarza w ręku"
Nie wiem dlaczego w głowie ludzi osoba, któa stara się o dziecko jest smutna, uprawia seks z przymusa i nie robi nic innego w życiu tylko się stara.
Nie wiem dlaczego osoba, która jest nakręcona na ciążę nie może w nią sobie spokojnie zajść XD nie wiem, ciąża jest wtedy mniej prawilna czy o co chodzi?
 
nie no wiesz co myślę, że ludzie opowiadają takie głupoty bo po prpstu nie mają pojęcia na ten temat i powtarzają jakieś głupie, utarte frazesy. Ja sama kiedyś tak komuś powiedziałam... wstyd mi do dziś
To prawda, bo ja to samo w sumie kiedyś nie miałam takiego pojęcia i żałuję, że nie mówi się głośno o takich rzeczach, że są takie problemy itd.
 
No ja też zielona przy naszych dziewczynach, u mnie mąż jeszcze się nie badał, bo czekam, aż owu u mnie zaskoczy najpierw 🙈. Ciężki mi coś podpowiedzieć, ale wierzę w takie cuda, bo mam takie w otoczeniu, że nagle coś zaskoczyło ❤️
no tylko ja się staram już 2,5 roku :D i naprawdę mam zrobione podstawowe hormony, monitorig, drożność i teraz idę na histeroskopię, Stary ma kilkukrotnie badane nasienie. To tyle.
Do in vitro nie będziemy podchodzić, myślimy nad inseminacją. Ale nie zarabiamy kokosów, i jak mam wydać kilka tysięcy na coś co i tak ma marne szasne na powodzenie to jakoś nie mam na to ochoty
 
reklama
A mogę dopytać w jaki sposób śluz Ci się nie sprawdza? W sensie że ma cechy płodnego ale owulki wtedy nie ma czy owulka teoretycznie jest a śluz ma wtedy cechy niepłodne?
U mnie objawy śluzu płodnego potrafią być w dni nie płodne, raz miałam idealny, a zaraz okres 🤷‍♀️, albo testy owu wskazują wzrost lh, a śluz nie, później już testy blade, a śluz potrafi być jakby płodny 🤷‍♀️.
 
Do góry