reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Dziewczyny, pomóżcie.....
Rano apka pokazała 0.64 i low a teraz 1.53 i high.
Dodaje też zdjęcie z apki z testami z 7, 9 i 10dc (rano i teraz).
To już jest pik czy apka źle czyta????
 

Załączniki

  • Screenshot_20221101-201455_Premom.jpg
    Screenshot_20221101-201455_Premom.jpg
    150,5 KB · Wyświetleń: 67
  • 20221101_201505.jpg
    20221101_201505.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 67
no tylko ja się staram już 2,5 roku :D i naprawdę mam zrobione podstawowe hormony, monitorig, drożność i teraz idę na histeroskopię, Stary ma kilkukrotnie badane nasienie. To tyle.
Do in vitro nie będziemy podchodzić, myślimy nad inseminacją. Ale nie zarabiamy kokosów, i jak mam wydać kilka tysięcy na coś co i tak ma marne szasne na powodzenie to jakoś nie mam na to ochoty
Inseminacja chyba może być refundowana, kojarzy mi się że niektóre kliniki mają umowę z NFZ na ten zabieg. Ale nie wiem dokładnie które kliniki i jakie warunki trzeba spełnić.
 
Przeciw plemnikowe oczywiście miałam na myśli 🤣🤣🤣🤣
tak serio to trochę myśłam o immuno, bo jednak tyle czasu i ani jednej ciąży. Pomyślę o tym po histero. Ciągle żyję nadzieją, ze mam polipa, który blokuje wszystko i mi go usną. Jakiś powód te plamienia muszą mieć
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, pomóżcie.....
Rano apka pokazała 0.64 i low a teraz 1.53 i high.
Dodaje też zdjęcie z apki z testami z 7, 9 i 10dc (rano i teraz).
To już jest pik czy apka źle czyta????
Może aplikacja tak to odczytuje dziwnie, bo na połowie paska jest cień? Spróbuj może następnym razem rozebrać ten test i robić zdjęcie samego paska, żeby plastik nie rzucał cienia i nie psuł zdjęcia. Ostatni test wygląda na pik.
 
Inseminacja chyba może być refundowana, kojarzy mi się że niektóre kliniki mają umowę z NFZ na ten zabieg. Ale nie wiem dokładnie które kliniki i jakie warunki trzeba spełnić.
Tak, właśnie zaczęłam się tym interesować, znlazłam klinikę w Warszawie z poradnią niepłodności na NFZ i muszę sie zapisać do lekarza na NFZ, żeby wystawił mi tam skierowanie. Ciekawe czy mój Stary też musi takie mieć? Podobno to nawet rdzoinny może wystawić.
 
Tak, właśnie zaczęłam się tym interesować, znlazłam klinikę w Warszawie z poradnią niepłodności na NFZ i muszę sie zapisać do lekarza na NFZ, żeby wystawił mi tam skierowanie. Ciekawe czy mój Stary też musi takie mieć? Podobno to nawet rdzoinny może wystawić.
Musicie mieć oboje z tego co sprawdzałam w zeszłym roku. Ale dają to bez problemu ;-).
 
reklama
tak serio to trochę myśłam o immuno, bo jednak tyle czasu i ani jednej ciąży. Pomyślę o tym po histero. Ciągle żyję nadzieją, ze mam polipa, który boluje wszystko i mi go usną. Jakiś powód te plamienia muszą mieć
A przypomnij proszę bo nie pamietam, masz plamienia co cykl ?
 
Do góry