reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Dokładnie! Potem dają złote rady, które nic nie są warte 😡.
"musisz odpuścić" "wyjedź na wakacje" "uprawiaj seks bez kalendarza w ręku"
Nie wiem dlaczego w głowie ludzi osoba, któa stara się o dziecko jest smutna, uprawia seks z przymusa i nie robi nic innego w życiu tylko się stara.
 
reklama
A to kurcze dziwne, a mierzysz może teraz temperaturę albo testy robisz?
nie mierze bo jakos nie potrafie sie za to zabrac. Tym bardziej ze sie rozjedzie wszytsko jak wstaje do pracy na ranki o 2 w nocy a o 3:40 juz wyjezdzam. A testy pobawilam sie w nie pare razy i chyba nie potrafie ich ogarnac. Jestem ciemna w tym temacie. Moze zle robie ale poprostu nie ogarniam.
 
w szczególnosci żeby przestać myśleć i sie nakrecać. Ja ostatanio od kolezanki w ciazy uslyszalam: " Wystarczy, że przestaniesz tak bardzo chceć i sie starać a napewno zajdziesz".
przekaż koleżance
excuse me no GIF by Kings of Con

i pytanie: "Jak mam nie przestać chcieć jak chce?"
 
nie mierze bo jakos nie potrafie sie za to zabrac. Tym bardziej ze sie rozjedzie wszytsko jak wstaje do pracy na ranki o 2 w nocy a o 3:40 juz wyjezdzam. A testy pobawilam sie w nie pare razy i chyba nie potrafie ich ogarnac. Jestem ciemna w tym temacie. Moze zle robie ale poprostu nie ogarniam.
Ja akurat 5.30 codziennie się przebudzam i mierzę, myślałam, że gorzej to będzie, ale jakoś idzie, a byłam naprawdę sceptycznie nastawiona na to. Obecnie nic nie rozumiem na razie z moich wykresów, ale liczę, że z czasem będzie lepiej 😂
 
reklama
"musisz odpuścić" "wyjedź na wakacje" "uprawiaj seks bez kalendarza w ręku"
Nie wiem dlaczego w głowie ludzi osoba, któa stara się o dziecko jest smutna, uprawia seks z przymusa i nie robi nic innego w życiu tylko się stara.
Ja też nie wiem 🤷‍♀️. Chyba ludzie się boją jak się mówi prawdę, że to nie takie łatwe, im przecież tak łatwo to przyszło 🤷‍♀️. Po za tym często są to osobę mega niedokształcone w temacie, więc tak pierdziela 😡
 
Do góry