reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Tak myślałam 😂 a wychodzą Ci testy owulacyjne pozytywne? Ja mam straszny problem z ich odczytaniem, bo to nie jest tak jak z ciążą dwie tak, jedna nie, tylko eh.. i podobno trzeba je robić i rano i wieczorem jak konkretnie chce się wiedzieć kiedy jest owulacja. A cykle masz regularne?
Mam dokładnie to samo. Nie umiem ich czytać, już się zastanawiam nad grubym wydatkiem żeby kupić ten clearblue z minką - przynamniej nie trzeba się wpatrywać w te kreski i się zastawiać ciemna, za blada, czy jaka…planuje w tym cyklu zrobić monitoring pierwszy + robić testy owu żeby to porównać. Zrobilam progesteron 3x co drugi dzień bo nie miałam pojęcia kiedy była owulacja i dupa i tak się nie zgadzało nic 🤣 dlatego znam to uczucie kiedy sikasz na testy codziennie i niczego nie rozumiesz :D 🤞🏼
 
Super!

Ile jesteś dpo?
jakoś 11/12 dpo ….nie robiłam w tym cyklu monitoringu ani owulakow bo zrobiłam sobie od tego pauzę ( dużo się działo i czas mi uciekał, cyklu pilnował mi mąż 😂) ja chciałam mniej myśleć w tym czasie- wystarczyło mi to, ze miałam rocznice od przedwczesnego porodu, nie chciałam na ile to jest możliwe katować się jeszcze kolejnym niepowodzeniem…na forum tez tylko zaglądałam co pare dni aby nie zgubić wątku…
Moje, życie od 2 lat kręci się wokół jednego, mam nadzieje, ze w czwartek będą dobre wieści bo już nie mam siły…czemu to wszystko nie jest takie proste 🙉🙈
 
reklama
Do góry