reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

staramy się od 2 lat prawie. W tym czasie było puste jajo płodowe i ciąża zakończona w 5 mcu. Minął praktycznie równy rok od tej straty a wiec jakis 9 mc starań…ostatnio to ja nic nie robiłam specjalnego, dużo się dzieje i czasem nawet o suplach zapominałam :( od stycznia planowaliśmy isc do kliniki i zacząć działać z pomocą lek. Od tego cyklu chciałam znowu owulaki robić 😱
a czujesz się jakoś inaczej w tym cyklu ?? Jakieś objawy ?:)
 
reklama
Cześć listopadowe kreski!
Z okazji pierwszego dnia nowego miesiąca wrzucam zdjęcie owulaka... robię je od 7dc, na początku była slabienka kreska, wczoraj lepsza a dziś (10dc) taka jak na zdjęciu
20221101_104110.jpg

Pierwszy cykl robię testy owu i nie wiem jak to interpretować, wg mnie jest mocna, ale do piku brakuje jeszcze.
Czytałam co pisała @Ceonis jeszcze na końcówce październikowego wątku i zastanawiam się czy pić ten inofem czy nie. Chyba dam sobie spokój, bo testy owu wychodzą coraz mocniejsze, od wczoraj pojawił się sluz a jak inofem spowalnia wzrost pęcherzyków to ja podziękuję...
 
a czujesz się jakoś inaczej w tym cyklu ?? Jakieś objawy ?:)
nie chce powiedzieć, ze odpuściłam ost bo NIE ale dużo się działo i nie miałam czasu myśleć tyle co wcześniej, nie wsluchiwalam się tak w ciało…
Aleeee…. wczoraj dół brzucha mnie zaczął bolec, trochę jak na okres, trochę jak na biegunkę 😂😂😂
 
Cześć listopadowe kreski!
Z okazji pierwszego dnia nowego miesiąca wrzucam zdjęcie owulaka... robię je od 7dc, na początku była slabienka kreska, wczoraj lepsza a dziś (10dc) taka jak na zdjęciu Zobacz załącznik 1459301
Pierwszy cykl robię testy owu i nie wiem jak to interpretować, wg mnie jest mocna, ale do piku brakuje jeszcze.
Czytałam co pisała @Ceonis jeszcze na końcówce październikowego wątku i zastanawiam się czy pić ten inofem czy nie. Chyba dam sobie spokój, bo testy owu wychodzą coraz mocniejsze, od wczoraj pojawił się sluz a jak inofem spowalnia wzrost pęcherzyków to ja podziękuję...
no właśnie ja robiłam owulaki i nie wychodził pik i byłam wielce zdziwiona, że już 13 dc, a piku dalej nie ma. okazało się, że słusznie, bo te pęcherzyki wolno rosną. Jakoś nie wpadło mi do głowy, żeby zapytać gina o ten inofem.
Jeśli wczoraj pecherzyk miał 14 mm, to jak rosną 1 mm na dobę, to w piątek powinien mieć 19. I zastanawiam się, czy iść w ten piątek czy lepiej w poniedziałek... Ale chyba pójdę w piątek, bo tak to w sobotę będę mogła zapodac ovi w razie czego 😜
 
reklama
Do góry