reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
No i oczywiście powiedz od razu ile się staraliście (kojarzę, że to nie jakieś pierwsze cykle) i czy coś robiłaś inaczej w tym miesiącu :D
staramy się od 2 lat prawie. W tym czasie było puste jajo płodowe i ciąża zakończona w 5 mcu. Minął praktycznie równy rok od tej straty a wiec jakis 9 mc starań…ostatnio to ja nic nie robiłam specjalnego, dużo się dzieje i czasem nawet o suplach zapominałam :( od stycznia planowaliśmy isc do kliniki i zacząć działać z pomocą lek. Od tego cyklu chciałam znowu owulaki robić 😱
 
staramy się od 2 lat prawie. W tym czasie było puste jajo płodowe i ciąża zakończona w 5 mcu. Minął praktycznie równy rok od tej straty a wiec jakis 9 mc starań…ostatnio to ja nic nie robiłam specjalnego, dużo się dzieje i czasem nawet o suplach zapominałam :( od stycznia planowaliśmy isc do kliniki i zacząć działać z pomocą lek. Od tego cyklu chciałam znowu owulaki robić 😱
Trzymam kciuki, żeby tym razem ciąża się pięknie rozwijała do samego końca :*
 
mam ale jakies takie 25 wiec umówiłam się na betę w czwartek.
Testy ( w tym pinki) mnie już oszukiwały wiec beta będzie najlepszym wyjściem… jezuuuu jak ja bym chciała aby to była prawda 😳💚
Trzymam kciuki z całego serca. Sama staram się już długo i wiem jaki jest zawód każdego miesiąca i wyobrażam sobie strach i niepewność.
Tulę mocno, trzymam kciuki, niech to będzie prawda!
 
Trzymam kciuki z całego serca. Sama staram się już długo i wiem jaki jest zawód każdego miesiąca i wyobrażam sobie strach i niepewność.
Tulę mocno, trzymam kciuki, niech to będzie prawda!
dziękuje💚 ja tez trzymam kciuki, za nas wszystkie… każda ma swoje historie.
Te zawody są najgorsze… ja już przeszłam od fazy schizy na punkcie ciąży do „nie chce dzieci”.
Dam znać w czwartek💚 ( chyba, ze okres przyjdzie)
 
Cześć dziewczyny! Wracam po przerwie bo dużo się działo u mnie. Trochę się przypomnę 🙂
Starania 6 lat. Od lutego leczenie w klinice.
3 IUI nie udane. 28.09 - punkcja, mamy 2 zamrożone zarodki ❄️❄️
31.10 - transfer jednego na cyklu sztucznym (zobaczymy co z tego wyjdzie 🤔)
Proszę wpisać test na 10.11 🙂
Trzymam kciuki za wszystkie testowanka ✊✊✊
Trzymam kciuki za powodzenie ❤️. Musi się udać 🙏✊✊
 
reklama
Do góry