reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

A jak dawno byłaś w Medicover na USG?
Ja w sumie chodzę i mówię, że chce rutynowe badanie zrobić. Jak jestem częściej, a idę do kogoś innego, to mówię, że poprzedni lekarz powiedzial, żeby dziś sprawdzić 😛
Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś odmówił, ale jeden stary chłop mi powiedział, że mam pamiętać, że diagnostyka niepłodności nie wchodzi w pakiet, jak mówiłam o staraniach o ciążę, albo monitoringu.

Ci młodzi lekarze z dobrymi opiniami, do których trudniej sie dostać zawsze podchodzą poważnie i z chęcią pomocy.
Chodziłam zawsze prywatnie, nigdy nie byłam u gina z pakietu medicover, ale jeżeli mogę nie płacić i sprawdzić to wolałabym za free, wiadomo. Wygląda na to, że lepiej nie mówić, żeby sprawdził owulację tylko poprosić o rutynowe badanie 😀USG miałam niedawno, ale prywatnie. Jutro mam wizytę, zobaczymy co mi się uda ugrać
 
reklama
I taka lekarka aż się prosi o jakiś donos gdzieś tam gdzie się na nich donosi. To ona ma wiedzę do wykonywania zawodu, czy nie ma???
Z jednej strony nawet się ucieszyłam- wykluczam ją totalnie na przyszłość. Zastanawiam się, czy gdybym była w ciazy, dałaby radę zobaczyć, że dziecko nie ma rączki czy nóżki 🤯
 
Hejeczko w niedzielę. Mam problem🤔 wczoraj prosiłam o wpisanie okresu, bo zaczęłam rano plamić. Okres się do teraz nie rozkręcił. Wydzielina jest w środku. Jak mam liczyć teraz dni cyklu? Boszeee, bosze, Bożenko
 
@LadyCaro uzupełnia.

A możemy sobie ustalić, że jak jest okres to dopiero wpisujemy okres? Nie inaczej :)
Umnie tak w zeszłym miesiącu tez sie zaczął, najpierw w środku, potem plamienie i wieczorem juz na pap. przy podtarciu. Więc ja juz w kalendarzu zaznaczyłam @ zresztą nawet dwa kalendarzyki dobrze, mi @ na dziś wyliczyły.
 
Hejeczko w niedzielę. Mam problem🤔 wczoraj prosiłam o wpisanie okresu, bo zaczęłam rano plamić. Okres się do teraz nie rozkręcił. Wydzielina jest w środku. Jak mam liczyć teraz dni cyklu? Boszeee, bosze, Bożenko
Okres liczymy od krwawienia właściwego, czyli plamienia nie zalicza się do miesiączki.
 
Ja mam dwa pakiety: u męża z pracy medicover i u siebie allianz. Medicover masakra, na nic się nie można umówić, nie ma terminów w ogóle, a juz nie chcą wyslac do innych placówek. Ale allianz w sumie polecam, współpracują z wieloma placówkami i ja sobie znalazłam gina, który robi normalnie na wizycie usg, dzięki czemu np. wiem, że w zeszłym cyklu była owulacja (a bałam się, że po tylu latach na anty może być z tym problem) - mam 8 takich usg w pakiecie, więc całkiem przyzwoicie.
 
reklama
A pro po ginekologów i ich wiedzy... szwagierka poszła do pierwszego lepszego lekarza w mieście, żeby potwierdzić ciążę. Zrobili usg I usłyszała, że wszystko ok 5 tydzień. Za dwa tygodnie kolejna wizyta, ten sam lekarz i znowu usłyszała, że wszystko ok i że to 5 tydzień 🤯
 
Do góry