reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Dzwoniłam do położnej. Wieczorami jadę do szpitala. Co powinnam że sobą zabrać?
Trzymaj sie, jesteśmy z Tobą. Dawaj znać jak sytuacja i jak się czujesz.
Od siebie polecę koszulę nocną, przyda się w wypadku zabiegu. Podpaski, wygodne majtki, klapki, słuchawki do telefonu, ładowarkę z długim kablem (często w szpitalach kontakty są wysoko). Woda do picia i coś do jedzenia. Kosmetyki, kapcie po szpitalu i pod prysznic.
 
reklama
Trzymaj sie, jesteśmy z Tobą. Dawaj znać jak sytuacja i jak się czujesz.
Od siebie polecę koszulę nocną, przyda się w wypadku zabiegu. Podpaski, wygodne majtki, klapki, słuchawki do telefonu, ładowarkę z długim kablem (często w szpitalach kontakty są wysoko). Woda do picia i coś do jedzenia. Kosmetyki, kapcie po szpitalu i pod prysznic.
Pod wszystkimi Waszymi listami rzeczy do zabrania się podpisuję. Ale jeszcze ręczniki!
 
Ja zamieszkałam w domu jak były wylewki na podłodze, wstawione okna i kran z ciepłą wodą. No i prąd był. Podobno trochę ekstremalnie 😅
Prąd, woda, coś do spania i gotowania i można mieszkać. Chociaż większość znajomych w głowę się pukała...
My też się wprowadzaliśmy na pełen rozgrzeb 🙈 Najgorsze było echo i brak drzwi do łazienki 😂 Ale trzeba było jak najszybciej uciekać od teściów 🤣
 
Dziewczyny ja wpadnę tylko na sekundke, żeby absolutnie nie nadużywać ciążowych tematów. U mnie w środę wyszła beta... prawie 60 tys. Oczywiście już się naczytałam o zaśniadach groniastych i innych strasznych rzeczach przy wysokiej becie. Wczoraj byłam u lekarza i jest 7tc, także ostatnia miesiączka była we wrześniu a to październikowe krwawienie to niewiadomo co🤷🏼‍♀️ Mam małego krwiaka i torbiel na jajniku, więc może to od tego. Krwiak i torbiel jeszcze do obserwacji.
Trzymam przeogromnie mocno za was kciuki wszystkie. Mam nadzieję że spełnią się wasze marzenia. ❤️
pięknie pięknie pięknie 🤍 rośnijcie zdrowo 🤍
 
My też się wprowadzaliśmy na pełen rozgrzeb 🙈 Najgorsze było echo i brak drzwi do łazienki 😂 Ale trzeba było jak najszybciej uciekać od teściów 🤣
My nie uciekaliśmy ani od rodziców ani od teściów, ale uciekaliśmy z wynajmowanego mieszkania, a że różne rzeczy się przesunęły, mieliśmy miesiąc na ogarniecie domu do stanu „na wprowadzenie się” - mieliśmy położone podłogi i jedną łazienkę częściowo zrobioną. Spaliśmy na materacu, a nasza kuchnia składała się z różnych elementów/skrzynek i blatu na którym stał Thermomix i dwa elektryczne palniki 😅 Zamiast drzwi do łazienki mieliśmy drzwi przeciwpyłowe - na zamek, żeby chociaż odrobina prywatności była zachowana ;)
 
reklama
Dzwoniłam do położnej. Wieczorami jadę do szpitala. Co powinnam że sobą zabrać?
bardzo się cieszę, że się zdecydowałaś, martwię się o Ciebie 😞 Wysyłam Ci bardzo dużo ciepłych myśli.

W szpitalu możesz podpytać o pomoc psychologiczną - powinni mieć psychologa do wsparcia w takich sytuacjach. Może rozmowa z psychologiem trochę by Ci pomogła. Przemysl to proszę
 
Do góry