reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Cześć dziewczyny 😉 jestem tu od paru dni i staram się czytać ile mogę na bierząco ale nie daje rady i nie potrafię się za cholerę w żaden wątek wbić. Ściskam was mocno i trzymam za Was kciuki 😘😘 obyśmy spotykały na jakimś forum ciążowym czekając do porodu. Możecie mnie wypisać z testowania. Chyba ze się uda to Wam dam znac. 😉 buziaki dla Was
 
Żołna cieszę się że podjęłaś tą decyzję, choć wiem jak Ci ciężko. Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej jak cały ten ciężar, stres oczekiwania zejdzie.... Trzymaj się kochana 😘

Dziew6milej soboty - ja chyba dopiero wieczorem się odezwę, no bo przy dzieciach się nie da 🙈
 
Współczuję Wam dziewczyny z tymi migrenami. Ja tego akurat nie mam ale za to zatoki dokuczają mi już od kilku dobrych lat. Kiedyś musiałam być non stop na lekarz przeciwbólowych jak tylko choć trochę zawiało. Teraz odkąd je regularnie przepłukuje jest trochę lepiej ale jak mnie dorwie to też mam dość 🙁
 
mam specjalne leki na migrenę, czasami zadziałają, a czasami nie, no ale jest jak jest :)
Jak nie działają to chociaż żeby poleżeć można było, bo funkcjonować normalnie trudno 😞
Współczuję, też cierpię na migreny i te ataki są straszne :( Kilka dni temu miałam znowu. A wczoraj w pracy zdretwiała mi prawa część twarzy... Migreny nie miałam, więc być może to po prostu ze stresu. Zostałam sama z bardzo ważnymi rzeczami, których nigdy nie robiłam i byłam mega zdenerwowana (chodziło o przekazanie sporej ilości pieniędzy odpowiedniej osobie)🤷🤷 U mnie niestety do tej pory niewiadomo od czego są. Aczkolwiek przy poronieniu podali mi antybiotyk i od razu miałam atak, potem w domu brałam ten sam i też miałam chyba ze dwa ataki. Także może w tym jest przyczyna...
Jeeej :( Uważaj na duży stres. Ja mam podobne objawy przy dużym stresie, jeden raz jeszcze doszło drętwienie ręki i opadł kącik ust i przeszłam mini udar 😞
 
reklama
@Żołna Super, że się zdecydowałaś na telefon i pójście do szpitala. Trzymam kciuki by szybko było po wszystkim. Właśnie wpadłam zobaczyć czy wszystko u Ciebie w porządku bo się martwiłam ❤️

@nastraganie Ogromne gratulacje! Taka Cudowna niespodzianka 😁

My wczoraj wróciłyśmy ze szpitala. Nie ma to jak w domu. Co prawda musiałam cały dzień wczorajszy i dzisiejszy ogarniać chatę po swojemu bo niemaz starał się zapanować nad tym chaosem ale nie do końca wyszło 😂 Ale i tak się cieszę.
A powiedzcie mi dziewczyny, bo w sumie tez przyszłam tu z tematem z pupy (dosłownie!) 😂
Czy któraś z was miała tak, że jak zaczęła pić fertistim to pojawiły się na początku zielone 💩? Zaczęłam z niemezem pić jednocześnie i po 3 dniach jak na zawołanie i u mnie i u niego 🤣 Nie jedliśmy nic takiego i jedyne co mi na myśl przyszlo to ten fertistim.
 
Do góry