reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Wiem Asia że są mocniejsze, ale już bym chciała żeby Mu wyszły. Jest bardzo niegrzeczny i stale sobie mówie że to pewnie na zęby, a tu jak ich nie było tak nie ma...

Możecie mi powiedzieć czy Wasze dzieci mają zabawki z atestami???Pojechałam keidyś do kuzynki i jej synka i kupiłam mu taki duży helikopter (bez atestu) i aż mi głupio było jak zobaczyłam zabawki tego małego...wszytskie z atestem:( jego tatuś popatrzył bez żadnego zainteresowania na tą nową zabawkę i pewnie pomyślał że bez sensu ze ją przywiozłam skoro mały i tak nie będzie się nią bawił bo atestu nie ma:( Przykro mi się zrobiło...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maucia powodzenia dla twoje przedszkolanki
Madziaczek a twoja szkolna kobietka jak?
85asia to już IIIt jej ale zleciało, ja wybierałam imię dzień przed CC :D
Monika jak pisze Asia, im póniej tym lepiej więc mojej będą lecieć a twój będzie miał piękny uśmiech

kasztany, tu ich niema,..... tęsknię, jedziemy na 2t 23.09, oszaleję jak najpirw będą mi dzidzię wyrywać a potem jak wrócimy to nie będe mogła dojśc z nią do ładu i zamkną mnie w wariatkowie :)

mamy dziś piękną pogodę, nie upał ale ciepło i bezchmurne niebo, och cudne, jak się maruda wyśpi to na dwór dupska!
 
Monika co do tych atestów to powiem szczerze, że nie zwracam na to uwagi. Podobnie jak z jedzeniem wychodzę z założenia iż jeśli coś jest dla dzieci w danym wieku to jest to bezpieczne... Jednak różnie to z tym wszystkim bywa.
Trusia ja nie wiem kiedy mi ten czas zlecial. Dopiero skończyłam studia, dopiero się broniłam, a tu już po wakacjiach. Myślę czy by nie iść jeszcze do szkoły albo na kus ( coś zaocznie), bo dziwnie tak od października bez szkoły. Tylko sama nie wiem na co. W zeszłym roku to wakacjie strasznie się dłużyły.
U nas też dziś piękna pogoda. Na słonku upał a w cieniu chłodek. Ciężko dziecko ubrać.
Byliśmy na dworku i Olek spacerował za jedną rękę ( tak ostatnio najbardziej lubi). W pewnej chwili się wyrwał. Przestraszyłam się, że upadnie, a on stoi sam i się cieszy. Stał tak przez minutę i pewnie dałby rade dłużej, ale poszliśmy dalej. Wczoraj natmiast sam zrobił 3 kroki od stołu do krzesła.
 
Trusia zawsze jak Cie czytam to od razu mi się uśmiech pojawia na twarzy...:-D
Asia niesamowite ze Olo już sam chodzi:tak:! Bożesz kiedy mój zacznie. Narazie to tylko za dwie ręce chce zeby z nim chodzić. Pochodzi troche i kac na bupkę bo mu się nudzi...
Teraz śpi-trzeci raz dziś a ja się zastanawiam jakiego koloru blachodachówkę na dach kupić, bo troche nam facet od dachu namieszał że jak dach będzie ciemno brązowy i podbitka też i okna żeśmy ciemno brązowe zamówili to że za ciemne to wszystko będzie:-( Doradzicie coś? czasu niewiele...trzeba wszystko zamawiać:sorry:
 
Asia serio chodzi???? super, ale zdolny, moja jak pijany kaczak za dwie ręce sie kiwa
MonikaO jak obrzutka będzie jasna to będzie ładnie się odbijać, mi się zawsze marzyła taka wersja, pooglądaj na necie, zresztą jak już masz okna ciemne to co dach jasny? jak to będzie wyglądać?
 
no właśnie bez sensu robić jasny dach. a wogóle jasny mi się nie podoba...zawsze chciałam brązowy.
jest jeszcze opcja zeby zrobić czarny dach brązową podbitkę i brązowe okna wtedy będzie się troche odróżniać. Sama nie wiem:(czemu tak trudno podjąć decyzje:(

Mój pije piwo, a mi kupił baileysa bo piwem się strułam:(

Do jutra:)!
 
Witajcie laseczki.Padam na ryjek.Dopiero do Was dotarłam.Po rzpoczęciu roku ok.Zuza nastawiona pozytywnie.Zobaczymy co będzie jutro-to będzie chwila prawdy:)
Monika mi też podoba się ciemny dach i innego sobie nie wyobrażam.Dacie w miare jasną elewacje i będzie bajka.
Trusia gratulacje z okazji kolejnego zębola.
Mój artysta męczy cały dzień o prowadzanie i nikt inny nie może tego robić jak mama.M.wracaz pracy a ten go zupełnie ignoruje.Pwszem pójdzie do niego ale zachwile i tak mama.Nie ukrywam-miłe,ale mega męczące:)
 
Hej dziewczęta!
Fajnie się tak nam ułożyło z tym chodzeniem, bo nie muszę go nosić na rękach. Jak idzie za jedną rączke to ja nie muszę się schylać. Naprawde radzi sobie świetnie tylko jak się rozpędzi jakby biegać chciał to traci równowage. Jeszcze troszkę i będzie chodził zupełnie sam. A ja rosnę kiedy na spacerze ktoś zapyta "ile to maleństwo ma, że tak ślicznie chodzi?" i odpowiadam z dumą 9,5 miesiąca.
Olek zdobył też nową umiejetność. Nie wiem skąd mu się to wzieło. Jak coś chce to jęczy, wydaje z siebie takie dzwięki jak szczeniaczek. Rozbawia mnie to strasznie.
U nas dzisiaj lipna pogoda. Nie pada jeszcze, ale tak szaro i ponuro. Jesień zagościła na dobre.
Monika a nie może być ciemny dach, ciemne okna i jasna podbitka?
 
reklama
Do góry