reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

dziewczyny nie miałam prądu cały dzień i tym samym internetu:(
Jutro doczytam co u was bo mały wzywa.

Asia popatrzyłam na ten jeździk-fajny jest, ale to raczej do wożenia dziecka. Wydaje mi się ze Olowi będzie trudno przy nim chodzić.Może się mylę...
 
reklama
Hej laski.Artysta poszedł spać więc mogę cosik napisać.Oj zrobił się z niego typek...wszystko wymusza płaczem,no i nie zdąrze się ruszyć to już jest przy mnie i się wspina i ciąga za spodnie.Raczkowanie absolutnie nie wystarcza.Przecież musi już zaglądać coraz wyżej:)Ale laski damy rade.
A ja mam dodatkowy stres bo pojutrze moja gwiazda startuje do szkoły...szok...kiedy mi to dziecie urosło??
 
Tygrysek u mnie dziś już lepiej, ale na początku minuta i kkoniec sama ją wyciągałam żeby nie stresować, a dziś już jeździła sama i waliła z rozpędu w tv :)
Madziaczek nie nie jsteś sama, moja wręćz zerka gdzie są moje nogi i kapcie i od razu się zrywa jak tylko się poruszają
 
Mamy już autko. Olek jest zachwycony nową furą :-). Wczoraj to aż piszczał z radości. Jeszcze nie kuma o co chodzi z tym pchaczem. Narazie to spaceruje do okoła samochodziku albo pcha go na czworaka. No nic nauczy się.
Marudził wczoraj trochę, bo wychodzi kolejny ząb.
Ah te nasze przylepki. Ja staram się Olka nie nosić z wiadomych względów. On ma raczej takie fazy. Jak jest wyspany i najedzony to potrafi sam się bawić nawet i godzine, ale woli jak jestem w tym samym pokoju. Jak się załączy maruder to też się po mnie wspina i czasem ściąga mi spodnie :-).
Dziś się chyba wybierzemy po nowe buciki, bo te co mamy to już się robią ciasne.
Nie wiem jak u Was, ale u nas już tak czuć jesień i pomoału też widać. Nie było w tym roku lata...
 
dziewczyny dziś znów podobno nie będziemy mieć prądu więc tak nachwilkę jestem...Mój Krzyś też przylepa, ale jak jest za długo tylko z samą mną (u nas cały dom ludzi mama, tata, brat, czasem przyjdzie moja babcia) to troche mu się nudzi. Lubi jak jest dużo ludzi:)
 
85asia w uk było lata i to nawet fajne chwilami tylko padało, ale też już widać jesień, wczoraj wyciągnęłam polara, liście polatuja, wieje ciemno już o 20
MonikaO co ty masz z tym prądem?

moja właśnie odkręciłą sprite :)
 
Sawin też ostatnio wszędzie gdzie się da to stoi, a nawet próbuje się wspinać bestia jedna. na stole to już nie można nic dawać bo ściąga. a jak mu nie pozwolę to płacz. on generalnie nie lubi zamkniętych przestrzeni i ciągle zmienia miejsce. ale co chwila przychodzi, daje buziaka i się wspina żeby być wyżej. jak to moja mama ujęła, że on czasem zapomina że nie umie chodzić i się dziwi że upada :-D
byliśmy z nim dziś na kontroli, 8120g, 72cm. wszystko ok, tylko znowu jest cały obsypany, nawet na rękach i nie wiem czy to po zmianie kremu przeciwsłonecznego (na poprzedni był uczulony), czy kefir, bo postanowiłam zacząć wprowadzać produkty mleczne... chyba muszę trochę poczekać, ale na razie niczym nie smaruję, w sumie to już i tak końcówka lata, a on i tak ciągle w cieniu.
a moja Arletka do przedszkolka jutro...uf ważny dzień...

Asia, fajny ten jeździk, może też się pokuszę
 
No i mamy 1 września. Jesień się u nas zadomawia na dobre. Pod blokiem żółte liście i kasztany. Poranek chłodny i słońce jakoś inaczej świeci. Wczoraj też była śliczna pogoda, ale jak wychodziliśmy na dwór to sąsiadka na klatce powiedziała, że jest zimno mimo tego słonka. Więc wróciliśmy się przebrać (Olek jeszcze letnie ciuszki). Faktycznie taki chłód na dworze...
Trzymam kciuki za wszystkie starsze dzieciaki, które mają dziś debiut w szkole czy przedszkolu, a mamom życzę spokoju :-).
Miaucia polecam ci jeździk, bo jest naprawde fajny.
A ja zaczełam trzeci trymestr. Ostatnia prosta i córeczka będzie z nami. Nie mamy jeszcze imienia i nic nam się nie podoba.
Miłego dzionka życzę.
 
Witamy i my:)
U nas też bardziej jesiennie niż letnio...nie bardzo mi isę to podoba. Krzys śpi a ja idę pić kawe, może postawi mnie na nogi po ciężkiej nocy z Krzysztofkiem...Od 1-ej śspał z nami i wogóle się nie wyspałam:(

Trusia nie mielismy prądu bo wymieniają jakieś linki... Doczytałam że macie 3 ząbek!Gratulacje!
Czy jest jeszcze jakieś dziecko w naszym gronie które nie ma zębów czy tylko mój Krzyś taki przypadek???
 
reklama
Monika chyba Krzyś jest ostatni bezzębny. Nic się nie martw. Koleżanki synek w zeszłym tygodniu skończył rok i na pierwsze urodzinki wyszedł mu pierwszy ząbek. Natomiast koleżanka z pracy ma synka 4 miesiące i jej mały już ma dwa ząbki. Nie ma reguły. Mówią,że im później tym lepiej, bo ząbki są bardziej uwapnione i będą mocniejsze.
 
Do góry