reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

efinka mi też czesto jest trudno rozróżnić skurcz od wypychania się maluszka... ale zauwazyłam że skurcze mam częściej jak leżę na płasko i wtedy twardnieje mi macica tak jakby najpierw od góry ( czyli od dna) a później idzie to w dół...

To ja tak własnie miałam, tzn zdarzyło się to może 2-3 razy w tygodniu i własnie jak leżałam na płasko. Mialam tez wtedy taką twardą kulkę raz z jednej raz z drugiej strony. Przeszło równie szybko jak się zaczęło.
Jak pójdę do lekarki to musze się wypytać o to.

Agrafka bardzo ciekawy ten artykuł.
 
reklama
mglaczek podobno na zgagę najlepsze są migdały, spróbuj. Ja zgagę miałam w pierwszym trymestrze i pomagała mi świeża mięta parzona a o migdałach się dowiedziałam jak już było u mnie po :-) Trzymam kciuki żeby Ci przeszło :*:*

Na ból plecków pomaga mi ciepły prysznic.

A poza tym muszę się Wam wyżalić, nie wiem jak sobie radzić z moimi skokami humorków. Wszystko mnie wyprowadza z równowagi :-( Macie jakiś sposób na to?
 
Hej dziewczynki :)
ja chyba też się muszę pożalić, mnie za to boli z prawej strony w okolicy żeber i nie daje mi to spać. męczę się tak do 1 w nocy aż padam umęczona i o 6 znowu mnie budzi tragedia. muszę się dopytać lekarki co to może być, pojawia się jak tylko leże. Chyba mam być cały czas aktywna hehe, ale ile można. u nas dzisiaj taka parówa że ledwo jest czym oddychać, ale może zaraz spadnie deszcz bo się tak coś szykuję.
Aniu ciasto rewelacyjne dziękuję za przepis :)
Pozdrawiam pa
 
Skorpionica spróbuj na lewy bok albo chwile rozchodzić. Na pocieszenie powiem Ci że ja się męczyłam 3 tyg bez przerwy od rana do nocy na stojąco, siedząco i leżąco (w końcu bliźniaki to ciaśniej) i póki co przeszło. Może jak maluch się odwróci albo ułoży inaczej to poczujesz ulge :-)
 
Witam,
się nie odzywałam przez weekend, bo w czwartek po poludniu pojechaliśmy do moich rodzicow. Trasa 560 km, ale jakos dalismy rade. Michaś czul sie chyba bardzo dobrze w rodzinnych stronach bo wiercil sie kiedy tylko sie dalo.
Ale dzisiaj rano jak sie obudzilam to strasznie krecilo mi sie w glowie, nie chcialo przejsc. Nie wiem z czego to, moze to ten upal.
Spokojnej nocki :-)
 
Lenna dziękuję za rady :) ale i lewy bok odpada bo ciągnie. Chociaż wczoraj jakoś zasnęłam , tylko rano mnie obudziło to ciągnięcie. A Tobie to współczuję, u mnie jedno buszuje a dwójka maluszków to dopiero musi być ciężko. Ale może jak te upały miną to będzie lepiej i dzidzia zmieni pozycje hehe.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia dziewczynki :)
 
mi od kilku dni twardnieje brzuch i nie wiem czy mam się martwić czy nie, bo niby to normalne w tym tygodniu, ale jakoś często mi twardnieje i na dość długo;/ a wizyta dopiero w piątek, poza tym straszne problemy z obrzękami, nogi mnie bolą nie mogę spać w nocy, wstaję kilka razy w nocy i biorę zimny prysznic, ale to przynosi tylko chwilową ulgę;/ przez cały dzień praktycznie mam stopy w misce z wodą z solą leczniczą, ale jak tylko wyjmę nogi to od razu pieką;/ płakać mi się chce, poza tym codziennie nowe naczynko mi pęka na nodze, koszmar
 
mi od kilku dni twardnieje brzuch i nie wiem czy mam się martwić czy nie, bo niby to normalne w tym tygodniu, ale jakoś często mi twardnieje i na dość długo;/ a wizyta dopiero w piątek, poza tym straszne problemy z obrzękami, nogi mnie bolą nie mogę spać w nocy, wstaję kilka razy w nocy i biorę zimny prysznic, ale to przynosi tylko chwilową ulgę;/ przez cały dzień praktycznie mam stopy w misce z wodą z solą leczniczą, ale jak tylko wyjmę nogi to od razu pieką;/ płakać mi się chce, poza tym codziennie nowe naczynko mi pęka na nodze, koszmar

powiedz o tym puchnięciu lekarzowi,mi zawsze jako pierwsze,na wizycie zadaja pytanie czy mi puchna rece lub nogi.a to co Ty opisujesz to dośc dziwny objaw,a przynajmniej niepokojący.moze do piatku spróbuj sobie lezec z nogami w górze i w nocy je trzymaj na jakichs poduszkach.
 
nogi w górze wcale nie pomagają, tylko zimna woda;/ myślę, żeby kupić jakiś voltaren czy lioton1000 ale spytam lekarza co on poradzi
 
reklama
Do góry