reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ania ciasto zrobione tylko zalać ostatnią warstwą galaretki i będzie czekała na mężusia który wieczorkiem wróci z pracy. Małgosi najbardziej podobało się układanie delicji a szczególnie sprawdzanie czy są na pewno dobre hehe. ale zielonej masy nie chciała próbować hehe.
U nas też ukrop ale jakiś chwilowo pojawił się wietrzyk więc jest szansa że będzie przyjemnie.
Idę chyba poprać jeszcze pluszaki córci bo już trochę umazały się od karmienia i zabierania na wycieczki :)
Miłego popołudnia życzymy papa
 
reklama
mglaczek ja piję mięte, ale staram się nie dopuszczać do zgagi (nie jeść za dużo na raz i nie kłaść od razu po jedzeniu i unikać pewnych produktów- czekolada, cola, chipsy, ostre przyprawy)
 
Jejku dziewczyny sypię się! jakiś czas temu jadłam obiad i przygryzłam widelec i odpadło mi pół dwojki , na szczescie wzdłóż scianki więc widać mała szparkę jak sie usmiecham, ale po 2 tyg jadłam bułkę i odpadło mi 1/3 siódemki! Teraz, przed chwilą szukałam czegoś , schyliłam sie aby zajrzeć pod sofę i zachaczyłam małym palcem o drzwi, odpadło mi 90% paznokcia piecze jak cholera! Jem witaminki i dodatkowo owoce. buu>>> oj jak boli
 
Agrafka współczuję :( Ja na poczatku ciąży ułamałam ząb na szczęście z tyłu i było wielkie borowanie i odbudowywanie zęba

Holly ja robiłam taką sesję w tym tyg. Póki co widziałam tylko 2 fotki i już wiem, że było warto. Mam mieć zdjęcia w poniedziałek na pewno coś wrzucę. Mamy kilka zdjęć samego brzuszka, mnie całej i z mężem. Bardzo miło spędzone 3 godziny, ważne tylko żeby partner był chętny do zdjęć bo jak nie to popsuje Ci to tylko humor
Na all jest jedna oferta z Wrocławia, zobacz sobie bo chyba będziesz miała najbliżej
 
dobry pomysła z tymi fotkami. moze wieczorkiem cos pokombinuje z małżonem. moja koleżanka ma śliczną sesję, dostała w prezencie od kolegi fotografa. świetna pamiątka. w takim stanie jest się przez krótki okres w swoim życiu, warto to uwiecznić
 
aniu bardzo możliwe że to był skurcz bo po 20stym tygodniu możesz odczuwać tzw skurcze braxtona-hicksa. Wszystko jest ok. dopóki nie są one regularne tzn np. co 5 lub 3 minuty, bo wtedy mogą wróżyć coś niepokojącego. tak mi powiedziała moja gin. Ja niestety po skróceniu mojej szyjki muszę uważać i liczyć czy nie mam tych skurczy powyżej 10, około 15 dziennie. Narazie oscyluje około 8-9, ale też nie zawsze jestem pewna czy to już skurcz, czy to syneczek się tak ułożył....
Rozumiem Cię, bo też trochę się zamrtwiam, bo chciałabym mieć wszytsko pod kontrolą i wszytsko dokładnie wiedzieć. Ale nie zawsze się da:) więc trzeba się relaksować...
aha i myślę, że nie musisz brac no-spy po pojedynczym skurczu bo tak jak pisałam są one jak anjbardziej prawidłowym przejawem w ciąży.:
 
reklama
Ja mam to szczęście że moj brat jest fotografem więc zamówiłam sobie i niego sesję w prezencie :-) czekam tylko na większy brzuszek więc pewnie będzie pod koniec września :-)
 
Do góry