reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Edytko, jest taki fajny krem chłodzący na nogi z dax - perfecta mama, specjalnie dla kobiet w ciąży, ja go używam jak potrzebuję i jest całkiem ok. Chociaż nie wiem czy te voltareny/liotony nie będą bardziej skuteczne...
 
reklama
wszystkie wyniki mam idealne, po prostu mam problemy z krążeniem, przed ciążą też miałam, ale teraz to już masakra, najbardziej się boję że mi żylaki zaczną wychodzić;/
 
nogi w górze wcale nie pomagają, tylko zimna woda;/ myślę, żeby kupić jakiś voltaren czy lioton1000 ale spytam lekarza co on poradzi

Ja miałam podobnie. Na bóle używałam lioton 1000, leżałam z kopytkami w górze przez 2 dni i 2 noce non stop....wstawałam tylko do kibelka i na zimny prysznic. Potem bóle zelżały na tyle, że mogłam chodzić. Lekarz przepisał mi Phlebodię i łykam po jednej do końca ciąży. Teraz znów wracają obrzęki.
 
Nie chcę nikogo straszyć ale czasem taka opuchlizna może świadczyć o zatruciu ciążowym... Ale to stopy i ręce.
Widzę ,że kręgosłup to prawie wszystkie was boli tak jak i mnie :( O dziwo spać mogę teraz bo troszkę chłodniej się zrobiło w nocy, ale za to rano tragedia ze wstawaniem, bo jestem połamana jak staruszka.

Już nie mogę się doczekać września. Będę mogła iść na L4, że by troszkę odpocząć no i urlop mamy zaplanowany. Do końca sierpnia nie mogę brać L4, żebym miała 12 mies. lepszej wypłaty na wyższy zasiłek macierzyński. Dziś mam urlop i mogłam się wyspać wreszcie :)
 
Witajcie dziewczyny!
po weekendzie odpoczęłam troszeczkę, bo te upały....
tych ostatnich co były jakiś czas temu zupełnie nie odczuwałam, a teraz wczoraj to 3 razy prysznic zimny i normalnie zdychałam ;)
 
Witam poniedziałkowo :)
U mnie powstał problem-od dwóch dni męczy mnie straszliwy ból w lewym pośladku-tak jakby promieniuje od kręgosłupa-jest tak uciążliwy,że z trudem mogę się poruszać...w nocy z wielkim trudem przewracam się z boku na bok,wstanie z łóżka też graniczy z cudem...jedyne co mi pomaga to leżenie w bezruchu z wielką poduchą między kolanami :( Czytałam w necie trochę i to niby rwa kulszowa mnie dopadła,ale nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić by choć troszkę normalnie funkcjonować...Czy któraś z was miała lub ma coś podobnego?? Jestem załamana,a wizyta u gina dopiero w czwartek ... :(
 
Nie chcę nikogo straszyć ale czasem taka opuchlizna może świadczyć o zatruciu ciążowym... Ale to stopy i ręce.
QUOTE]
Też mi to przyszło na myśl, jak byłam w szpitalu to miałam okazję leżeć obok dziewczyny z zatruciem i miała podobne objawy. Ale spokojnie, dowiesz się wszytskiego od lekarza, my możemy tylko snuć przypuszczenia.
 
Efinka a ten ból o tak bardziej przy chodzeniu odczuwasz czy tak wyraźnie czujesz że od kręgosłupa !!??

Mnie męczy od tygodnia taki ból w lewym boku, tzn. na tej wysokości co wyrostek, tylko że z lewej strony, boli mnie właśnie jak chodzę, czasami to aż stanąć na lewej nodze nie umiem :/ No i jak leże i się chce przewrócić na lewy bok to nie idzie wytrzymać :/ ;(
Nie wiem co to może być, boję się bardzo że coś nie tak, w czwartek mam wizytę i chyba będę musiała jej o tym powiedzieć, tylko że ja sama nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć bo to taki ból jakbym się naderwała czy coś...ale to nie możliwe bo ja nic nie robię takiego co by Mi mogło w taki sposób zaszkodzić ;(
 
reklama
Efinka mnie też bolało w pośladku i promieniowało do nogi. Bolało tak że się samodzielnie w łóżku odwrócić nie mogłam. Zaczęło się od pobolewania, tak przez tydzień, a potem 3 dni w bezruchu z bólu. Lekarz mi powiedział że to ucisk na nerw kulszowy powodowany rosnącym brzuszkiem. Na szczęście przeszło. Na ból mogłam brać panadol extra.
Życzę powrotu do zrdowia :-)
 
Do góry