reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witamy.
A my mieliśmy zepsutego laptopa o zgroza.Musimy kupić nowy.Jak byłoby mało to i samochód się zepsuł.No pewnie bo jeden problem to za mało.No ale cóż takie życie.U nas pogoda też w kratkę ale byłam na spacerku z Julką i słoneczko ładnie świeciło.

Co do spania to ja śpię najczęściej na prawym boku jakoś na lewym nie mogę ułożyć się i nie wysypiam się.W pierwszej ciąży też tak miałam.
 
reklama
Co do książek to ja zdecydowaniew polecam "Ciężarówką prfzez 9 miesięcy" Kaz Cooke ... czyta się super, jest mnóstwo porad (takich z życia wziętych ...) mnie książka "W oczekiwaniu na dziecko" jakoś zupełnie nie podpasowała ... mam ale utknęłam gdzieś na początku ...
 
Dziewczyny dzieki, ze sie odezwalyscie! myslalam, ze tylko ja tak swiruje i pewnie za jakis czas Maz moj trzasnie drzwiami i pojdzie w cholere bo ile mozna wytrzymac. Aktualnie przebywa na wyjezdzie w moim tata w pracy, wczoraj byla niedziela wiec odpoczywali i jezdzili sobie po tamtej okolicy i w ogole. Jak mnie to wkurzylo! Ja siedze w domu (bo pogoda kiepska a prawka tez nie mam zeby gdzies sobie jechac z mama) a on sie cieszy i chodzi po swiecie usmiechniety a ja taka NIESZCZEZSLIWA!!! :-D Cały dzien sie we mnie burzylo i w koncu w nocy wybuchlam. Powiedzialam Mu oczywiscie przez telefon co mi lezy na sercu, jak mnie zaniedbuje i w ogole. Szkoda mi sie go zrobilo. A on wysluchal wszystkiego i na koniec powiedzial tylko tyle, ze jak wroci to dostane... Wielkiego buziaka :-) on taki kochany..a ja zołza ;-) Ale najwazniejsze, ze oni nas rozumia..
Aha, i w akcje rozpaczy rozmawialam wczoraj z moja dzidzia, ze "koniecznie ma sie nie odwracac zebym miala cesarke" :-D hihi glupol ze mnie, wiem ale wczoraj nic do mnie nie docieralo
 
koki mam również tę książkę "Język niemowląt". Zaczęłam, ale jest tak dobra, że będę chciała całą przeczytać później - żeby nie zapomnieć. :-p

Dziewczyny - wcześniej na forum pisałyście, że na bóle brzuszka i jego stwardnienie bierzecie nospę. Dzisiaj mam takie dolegliwości, ale boje się wziąć ten lek, tym bardziej że w ulotce jest napisane "drortaweryna przechodzi przez łożysko". Nie chcę żeby maleństwo ucierpiało. Co robić, bo brzusio bardzo pobolewa. :baffled: A przy tym czuje głód :eek:

Co do spania, hmmm.... Ostatnio coraz trudniej mi przespać noc. Zanim zaszłam w ciążę uwielbiałam spać na pleckach, ale teraz to nie jest zbyt możliwe. Staram się spać na lewym boku (tak, jak radzili w książce "W oczekiwaniu na dziecku"), ale nie wolę prawy :-). Poza tym bóle kręgosłupa mi też dokuczają. O LOL! Czuję się jak stara babcia. Tylko zrzędzę! :-D Dobrze, że mam wspaniałego męża - oferuje mi masaże prawie zawsze kiedy tego potrzebuję.
 
hej dziewczyny...coś tak pusciutko się zrobiło tutaj ostatnio:p brakuje kilku mamusiek...
mam nadzieje, że gdzieś miło spędzają wakacje i wszytsko jest ok...
 
Witam Kochane :*:*:*
Nie mogę nadgonić za Wami :) Piszecie jak szalone :D Za jakieś 2 tyg będę codziennie przez 2 tyg więc troszkę z Wami pobędę :)
U nas ciągle bez zmian - czyli wszystko super :) Dawidek od kilku dni tak bryka ze nie mogę sie nadziwić :D Co dzień mamy z mężem ubaw po pachy kiedy widzimy co on wyprawia w moim brzuchem :D
W temacie "PORÓD" mam kilka zapytań. Będę wdzięczna za udzielenie informacji.
To zmykam, wpadnę jutro jeszcze :)
Buźki dla Wszystkich :*:*:*
 
Cześć dziewczynki. Nadrobić wszystko po dłużeszej nieobecności..... wyczyn :)

Ze świeżych tematów to ja już chyba niedługo nie zasnę na leżąco, Jeszcze 2 tyg temu mogłam się poprzekręcać a w tej chwili pozsotał mi tylko lewy bok więc budzę się obolała. Dobrze, że wogóle mogę jeszcze spac :)

W międzyczasie byłam na 3d, dzieciaki ok. Potwierdziła się para więc jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi. W środę brzuszkowa sesja a za tydzień w piątek zaczynamy szkołę rodzenia. Same przyjemności przede mną :)
 
Dziewczyny - wcześniej na forum pisałyście, że na bóle brzuszka i jego stwardnienie bierzecie nospę. Dzisiaj mam takie dolegliwości, ale boje się wziąć ten lek, tym bardziej że w ulotce jest napisane "drortaweryna przechodzi przez łożysko". Nie chcę żeby maleństwo ucierpiało. Co robić, bo brzusio bardzo pobolewa. :baffled: A przy tym czuje głód :eek:

.

Ja o to samo pytalam swojego gina, powiedzial , ze w ogole sie tym nie przejmowac. Ze jak boli brzuch to nawet 3 takie nospy brac, co godzine po jednej , mi zalecil no-spe forte takze , nic sie nie przejmuj tylko wcinaj na bol brzuszka !
 
reklama
Co do książek to ja zdecydowaniew polecam "Ciężarówką prfzez 9 miesięcy" Kaz Cooke ... czyta się super, jest mnóstwo porad (takich z życia wziętych ...) mnie książka "W oczekiwaniu na dziecko" jakoś zupełnie nie podpasowała ... mam ale utknęłam gdzieś na początku ...

Mam ta ksiazke , uwielbiam ja ! to jest w formie pamietnika :)
Ja juz sie szykuje by kupic druga ksiazke tej autorki pt "Dziecio-zmagania , czy z maluchem przez pierwsze 5 lat " :)
 
Do góry