reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

U nas dzisiaj chłodniutko.Całą noc lało,wkońcu da się żyć.Chociaż podobno nie długo,bo już od jutra podobno temperatura znowu w górę.
 
reklama
paula25 witaj :) ja tez mam 25 lat (no w sumie bede miala 26 w tym roku), to Twoja pierwsza dzidzia?
To jesteś rok starsza ode mnie :-).Tak to moja pierwsza dzidzia i jestem jak na razie troche zielona w wielu dziecięcych sprawach, dowiedziałam się co prawda troche przy siostrze, która ma dwójkę małych dzieci, ale wiadomo, że to nie to samo.
Pierwsze ruchy zaczęłam odczuwac dopiero niedawno (w 20 tyg.) i jak na razie są bardzo delikatne (aż czasem zastanawiam się czy to na pewno to).
 
paola25 dla mnie to tez pierwsza ciaza i jestem zielona :) na szczescie dziewczyny na forum pomagaja jak moga i odpowiadaja na wszystkie pytania :)
Ja poczulam w 18stym ale przez dwa pierwsze tyg nie bylam pewna czy to on (bedzie chlopiec), teraz juz czuje codziennie, raz mocniej raz slabiej :)
 
Witam nowe mamusie!!!

U nas caly dzien pochmurno i temperatura ok 19 stopni wiec w koncu mozna zyc normalnie....niestety powrot upalow juz w przyszlym tygodniu.
 
U Nas tak samo wreszcie się ochłodziło, pada i wieje wiatr. Nie sądziłam, że będę cieszyła się taką pogodą, ale te upały dały mi nieźle w kość.
Ja jeszcze nie znam płci mojego dziecka, na ostatniej wizycie lekarz robił wszystko, żeby podejrzeć dzidziusia, ale uparcie nic nie pokazał :-). Ale coś mi się wydaje, że jak tak długo się ukrywa to jest to dziewczynka.
 
Witajcie dziewczynki,

Właśnie pożegnalismy moją kochana sistre i mojego kochanego chrześniaka :-(. Oj jak smutno i pusto teraz w domku :-(. Mały jest po prostu przekochany. Biegal, szalal, piszczal caly weekend. A teraz nikt nie tupta bosymi stupkami po podlodze, ach.... Smutno i teraz... Buuu
 
dziewczynki wazne ze czujecie ruchy dzieciaczkow moj maluch jest tak silny ze brzuch mi sie wygina w rozne strony a jest naprawde malutki a dzidzia ruchliwa jak cholerka tez nie znam jeszcze pluci ale mysle o chlopcu bo tu w uk trzeba placic za podanie pluci:wściekła/y:a ja za te pieniazki maluchowi lozeczko kupie i jeszcze mi zostanie ;-) juz nie moge sie doczekac mojego malenstwa na foto z usg jest urocze malenstwo
 
PAOLA wiesz mi leci 21t i czuje tylko takie przelewania a czasem plum, nadal niewiem cz to to, ale jestem dobrej myśli. U ciebie pewnie też. Masz różne wątki gdzie opisujemy nasze zakupy, umieszcamy foto brzuszków i świeży wątek - wyprawka. Rozgość się i udziela, z nami będzie ci raźniej.
Kurcze dziewczyny też cieszy mnie te ochłodzenie, no i chyba przesadziłam z pobytem na dwórku bo teraz pobolewają mniee chyba korzonki. Wygrzewam się pod cieplutką kołderką. Muszę przejrzeć wasze porady zakupowe bo muszę zakupić leginsy
 
reklama
eve19, ja tez jestem w UK i nie musialam placic za to zeby podali mi jaka jest plec dziecka, bylam na drugim skanie (tym w 20 tyg) i poprostu sie z mezem zapytalismy, a polozna powiedziala ze mysli ze chlopiec, jedyne za co placilismy to zdjecia z USG.

Ja wlasnie wrocilam z kina :) bylam z kolezanka na trzeciej czesci zmierzchu - zacmienie. Poniewaz czytalam ksiazki, to mi sie podobalo.. a maly chyba polubial popcorn bo mnie kopal na wszystkie strony :)

Zycze wszystkim chlodnej nocy i milych snow.
 
Do góry