reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Co do tematu zdradzających facetów to popieram anbar bo mam takie samo zdanie! Nie rozumiem takiego stwierdzenia:"że jak baba da to facet zdradzi bo oni tacy są" No chyba, że takie podejście mają kobiety, które nie wiążą się na stałe i chcą oszczędzić sobie tym samym cierpień.
Już w ogóle nie rozumiem kobiet z takim podejściem, które mają męża... i do tego mówią, że ufają swojemu mężowi... Jak dla mnie jedno zaprzecza drugiemu. Bo niby co wszyscy faceci są be i mogą trafić na tą złą kobietę i zdradzić a jej mąż NA PEWNO tak nie postąpi... Skoro uważają, że mężczyźni to prosty mechanizm to tak jest ze wszystkimi a nie tylko z innymi...

Ja uważam, że jeżeli facet/kobieta zdradzi to wina jest 50/50

A tak poza tym to nie ma co podnosić sobie ciśnienia zdradami bo atmosfera za oknem i tak jest gorąca;)

Trusia wierzę, że ze swoim mężczyzną wszystko sobie wyjaśnicie:)
 
reklama
Ech z tymi zdradami, nie ma co gdybać, wyjaśniać i dbać o związek. Najważniejsze że jest zaufanie i miłość i wszystko zawsze się ułoży, muszą być wzloty i upadki, taki sens życia
Nie martwię sie na zapas bo nie ma sensu. Na razie jest wszystko dobrze i wierze że wspólnymi siłami będziemy wzmacniać ten związek.

W szczecinie pada tak? Oby do nas przyszło bo dostałam potówek na cyckach!!!!!!!!!!!!!
Po kawce poszłam spać, wstaję a pranie zrobiła mama ale wstyd, ale zreflektuję się umyciem podłóg i zrobieniem zakupów
 
hej Dziewczyny!
odnośnie zdrad to powiem Wam cos strasznego.mój mąż powiedział mi, że wszyscy jego koledzy których zna,zdradzają swoje żony...
był jeden wyjątek,ale ostatnio okazało sie ,że i on nie wyłamał się z tej mało chlubnej statystyki.
jakiś horror.
na szczęscie mój nie jest podatny na wpływy...mam nadzieję:szok:
 
Temat zdrad to temat rzeka i może dotyczyc każdego.
Gdy się pobieramy lub tworzymy związek wierzymy że nas to nie spotka i oby nie spotkało.
Niestety teraz są czasy że pokusy są większe i ludzie jakoś jakby znudzeni monotonią dnia codziennego szukają atrakcji.

Gdzieś raz usłyszałam opinie że jak "suka nie da to pies nie weźmie" i to w odniesieniu do ludzi ale zwierzęta to zwięrzęta a my jednak jesteśmy istotami rozumnymi i możemy powiedzieć "NIE!"

ALe nie ma co, jest piękna niedziela, troszkę jakby chłodniej (uff), nasze fasolki w brzuszkach rosną zdrowe i tym trzeba się cieszyć :)
 
Witam Was :)
W Krakowie pada, przynajmniej u mnie :) fantastycznie, tak o tym marzyłam.
Ogólnie dzisiaj zasnęłam kolo 5 nad ranem, czuje się fatalnie i mnie to bardzo martwi...
Ale jeszcze tylko 5 dni i wizyta i dowiem się wszystkiego.
miłej niedzieli dla wszystkich.
 
wspaniały dzień!!!!!!!!!!
O 5.36 jak lunął deszcz, pięknie wiecie i jak tu sie nie cieszyć. Od razu samopoczucie lepsze
Czekam na resztę rodzinki i zaraz obiadzik - kurczaczek i młode ziemniaczki mniam
Tak, apetyt to ja mam widać o ubraniach, coraz więcej wynoszę na strych i luźno w szafie. Za 3t mąż mnie nie pozna :-D

Amerie a może coś zjadłaś? albo martwisz się za mocno? Połóż się i odpocznij, napewno to nic groźnego
 
Właśnie jem bardzo mało, co od razu widać po wadze, spada jak szalona. A z badań krwi to już widzę jaka cudowna anemia mi wyjdzie, już ostatnio kiepsko było.... mam nadzieję że to wszystko przez pogodę.
 
Witam!
Jestem nowa na forum (właśnie się zarejestrowałam) i również chciałam dołączyć do listopadowych mam.
Nie wiem gdzie się tu można przedstawić i przywitać więc zrobię to w tym wątku.
Mam 25 lat, mieszkam w województwie małopolskim i jestem w 21 tyg. ciązy.
Życzę dużo zdrowia wszystkim przyszłym mamom i ich dzidziusiom i mam nadzieję, że wspierając się nawzajem łatwiej przejdziemy przez drugą połowę naszych ciąż.


  1. https://www.babyboom.pl/forum/members/paola25-78527.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak ja wam zazroszcze dziewczyny deszczyku u mnie w walii dopiero sie ochlodzilo mam nadzieje ze na dobre bo upaly mi nie sluza jak kazdej z nas w sumie!! dzis czje sie strasznie obolala boli mnie biodro a do tego moj maluszek sobie tanczy jak szalony ale do listopada szybko czas zleci i mam nadzieje ze juz bez zadnych gorszych dni ciazowych :-( pozdrawiam cieplutko
 
Do góry