reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Ja mam inna teorię jesli chodzi o bicie serduszka. U chłopców bije jak dzwon ,wiem bo mam 2 synów i uderzenia są powyżej 160 na dziewczynkę poniżej. U mojej Alicji bicie serduszka to 150-155
 
Witam
Wiosennie się robi, chociaż weekend ponoć deszczowy, a tak na spacer chciałam się wybrać. Niestety magisterka czeka i muszę ja co jakiś czas uaktualniać, bo się całkiem rozleniwię ;)

Dziś 3 dzień jak mnie kibelek nie wzywa, ale nie łudzę się, że mi przechodzi, bo zwykle wraca ze zdwojona siłą. We wtorek za to chyba z 7 razy przytulałam się z porcelaną. Myślałam, że się wykończę. No cóż, taki nasz los :)

Następną (2) wizytę u ginki mam 19 kwietnia. Usg na 27.04 (wtedy będę w 12t3d). Czy powinnam była zaznaczyć, że chcę usg genetyczne, czy może raczej sami mi je zrobią biorąc pod uwagę wiek ciąży?

Biorę Folik, ale wczoraj dostałam "w spadku" od siostry (nie wiem, czy pisałam, ale zostałam ciocią 23 marca :) ) Falvit. Na razie wstrzymam się z braniem tego drugiego, bo zawiera już kw. foliowy. Zapytam gina, czy mogę brać 2 na raz. Pewnie też po wynikach badań, które robiłam parę dni temu sama mi coś zaproponuje (lub nie ;) )

Dziś się dowiedziałam, że kuzyn na 90% będzie miał syna (żona jest w 17 tyg), znajomi też synka, no i siostra urodziła ślicznego chłopca. Nam prorokują dziewczynkę, bo coś za dużo tych chłopców ;), chociaż dziadek od mojego taty strony miał dotychczas 3 prawnuczki ;) Dziadek od mojej mamy strony 2 prawnuczki. Siostra przełamała feministyczny ruch ;)
 
Ostatnia edycja:
Meriva może lepiej przedzwoń i upewnij się czy w tym terminie zrobią Ci genetyczne. Żeby później nie było jakiś nieporozumień.
 
Witam Was serdecznie,coraz więcej nas...super!
Lori81 sądząc po Twoim suwaczku powinnaś już zobaczyć i usłyszeć serduszko-niesamowite przeżycie:-)
Zalgol widzę że Ty też z Wrocławia i nawet termin podobny do mojego...może spotkamy się gdzieś na porodówce:-) Wybrałaś już może szpital?

P.s.Lila ciągle chodzi mi po głowie,jakoś nie potrafię przestać myśleć o niej i o jej fasolce,ach...
 
Na USG musze sie dopiero umówić bo w sumie wizyte mam dopiero za miesiac ale juz sie strasznie nie moge doczekać i chciałam iść gdzieś prywatnie żeby wlasnie zobaczyc to bijace serduszko.
 
Lori81 widzę ze tymsz ten problem co ja:) Ja juz niemogę sie doczekać 27 zeby zobaczyć swoją kruszynke i usłyszeć serduszko :)
Mi też cały czas chodzi po głowie Lila choc wcale jej nie znałam ale nie mogę jakoś sobie darować tego że ludzie którzy bardzo chcą mieć dziecko spotyka taka krzywda a Ci którzy nie chca rodzą zdrowe dzieci i je zostawiaja w szpitalu :(

PS. Jest ktoś może z Warszawy?
 
Na USG musze sie dopiero umówić bo w sumie wizyte mam dopiero za miesiac ale juz sie strasznie nie moge doczekać i chciałam iść gdzieś prywatnie żeby wlasnie zobaczyc to bijace serduszko.

Ja też tak zrobiłam,tzn.najwcześniejszy możliwy termin wizyty u lekarza który będzie prowadził ciążę był na 20 kwietnia.Nie chciałam tak długo czekać więc byłam u innego 24 marca,widziałam serduszko i wszystko było w porządku.A w przyszłym tygodniu idę zrobić wszystkie badania,a mam ich trochę...no i 20 znowu zobaczę moje maleństwo,już się doczekać nie potrafię :-)
 
reklama
hej,

Lila, bardzo mi przykro...
[*]
a ja bylam dzis u internisty i wzielam juz antybiotyk, duomox(lekarka mowila ze nie przenika do łozyska i lepiej go wziac niz narazać dziecko na rozwój wśród bakterii), mam nadzieje ze mi pomoze a maleństwu nie zaszkodzi
a na usg bylam w wielki piątek - bylam wtedy w 6 tyg. i serduszko biło... niesamowite wrażenie, taka falolinka a juz z serduszkiem...
pozdrawiam mamuski

 
Do góry