reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Lila...tak mi przykro :(, rozumiem Cię doskonale, bo sama przechodziłam to 2 razy, jeśli nas czytasz, to zobaczysz...czas goi rany,a chęć posiadania dzidziusia jest silniejsza od strachu, jeżeli Ci to pomoże zajrzyj na stronę www.poronienie.pl, mi bardzo pomogło....

a ja od 2 dni walcze nie z mdłościami, tylko wręcz torsjam:((((((((((i, nawet łyka wody nie mogę, najbardziej martwię się o leki,( sporo ich biorę, głównie progesteron)i nie wiem, czy coś z tego zostaje w organiźmie,dostałam hydoksyzynę i lokomotiv, jeśli do jutra nie przjdzie, mam jechac do szpitala na kropłówkę...
żadne porady o przegryzkach, leżeniu nie pomagają...........:(
z drugiej strony lekarz mówi,że to znaczy ,że dobrze się czuję
 
reklama
Ergunia mój mąż jak rozmawia z moim brzuszkiem to rozmawia jakby z chłopcem. ja, mając już dziewczynkę chciałabym, żeby druga też była "ona".
ale zobaczymy. aby wszystko było w porządku.

Violett ten okres ciąży to moje wyliczenia z OM, ale czuję, że w poniedziałek wszystko się zmieni. zobaczymy.
 
Jestem... MYSZA moze zle sie wyrazilam nie tyle plemniki pomagaja co nie przeszkadzaja chyba ze ciaza jest rzeczywiscie zagrozona...
Mowi sie ze powninno sie uzywac gumek zeby facet nie dostarczal bakterii i drobnoustrojow ale to raczej nie grozi jezeli facet dba o higiene :)
 
Mi moja gin na wizycie powiedziala ze nie ma zadnych przeciwskazań do kochania się więcmoge cieszyć sie tymi wspanialymi chwilami z moim Piotrusiem :)
 
Violett ja jestem z warszawy :-), ale na pewno znajdzie się ktos jeszcze ....

kurcze jeszcze co najmniej 26 minut w pracy, a ja juz chętnie bym sie połozyła spać :-)
 
Ergunia mój mąż jak rozmawia z moim brzuszkiem to rozmawia jakby z chłopcem. ja, mając już dziewczynkę chciałabym, żeby druga też była "ona".
ale zobaczymy. aby wszystko było w porządku.
Magda to tak jak u mnie,dodatkowo moja córcia chciałaby siostrzyczkę,a tu trza jeszcze kilka tygodni cierpliwości,żeby sprawdzić co tez sie tam kryje:-)
Jak urodziłam córcie to rozmawialiśmy z moim M.że przy następnym nie sprawdzimy płci i będziemy mieć niespodziankę.A jak go ostatnio spytałam czy chce wiedzieć to mi powiedział,że już się nie może doczekać.

A jak tam u Was Dziewczyny,wszystkie będziecie sprawdzać płeć?
 
Ja na poczatku nie chciałam, ale teraz to juz chce wiedziec jak najwcześniej :) Chce wiedziec zebym mogla zacząc kupować ubranka :) ale powiem wam ze znasz przypadki ze przez cała ciąze było ze chlopiec a urodzila sie dziewczynka tak bylo u siostry mojego P. A z kolei u kolezanki bylo ze bedzie dziewczynka a urodzil sie chlopak:)
 
reklama
No dziewczynki... strasznie dużo naskrobałyście. Od rana miałam dużo do nadrobienia. Płec oczywiście będziemy chcieli znac. Nie mogę się doczekac kolejnej wizyty. Mam przerwę chyba 5 tygodni od oststniego USG - następne dopiero 27 kwietnia.
 
Do góry