reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Kurcze normalnie chyba pujdę gdzieś prywatnie w następnym tygodniu bo jak czytam wasze wypowiedzi o tym bijącym serduszku to się chyba nie doczekam na to swoje USG :(
 
reklama
Hehe jeżeli tak mówisz to poczekam do 27 :) I poprsze moją panią doktór zeby mi nagrała na płytę bicie serduszka :) zebym mogła codziennie słuchac swoje maleństwo :)
 
Violett to pomaga ale tylko na chwilę...
Już drugiego dnia po pierwszym USG zaczęłam odliczać dni do kolejnego:-)

Dokładnie...a wczoraj widziałam moją Iskiereczkę, a dzisiaj już się zastanawiam jak ja wytrzymam te 4 tygodnie...pewnie nie wytrzymam i polecę na usg tak bez wizyty albo poproszę przy okazji jak pójdę po L4. Zobaczymy.
Ale Violett jak Ty jeszcze nie widziałaś to idź.
 
drogie koleżanki :-)
czy te mdłości kiedyś przejdą? teraz rozumiem w pełni kobiety, które przez to wszystko przechodzą.
od wczoraj mdli mnie nie do zniesienia. wszystkie zapachy mi przeszkadzają. dosłownie wszystkie.
o rany, pierwsza ciąża przy tej to był pikuś.
jak myślicie, czy to znaczy, ze będzie płeć przeciwna? :-)
 
No ja jeszcze niestety nie widzialam jak byłam na pierwszej wizycie to z okresu wychodziło ze to początek 5 tygodnia i pani doktór powiedziala ze za wczesnie zeby robić i miałam na poczatku kwietnia iść ale pani ktora robi USG poszla na urlop i dlatego dopiero 27 ijuz nie moge sie doczekać :)

Ja tezmiałam straszne mdłości, też mi wszysto przeszkadzało i wogóle, któregoś razu weszłam na klatke schodową u mnie bo mieszkamw bloku i już nie wytrzymałam i zwymiotowałam. Ale chyba mi przechodzą już powoli, ale któż wie.Moja mama mówi ze i tak bede przechodziła cięzko swoją ciąże. Ona nic nie miała. A ja na dodatek mam straszne problemy z biodrem i miednica ktore mnie boli po wypadku samochodowym bo miałam bardzo je stłuczone. I się własnie boję strasznie o tego mojego skarbeczka :( A na pierwszej wizycie u gina byłam tak zadowolona ze słow pani ze jestem w ciązy ze azzapomnialam o tym bioderku moim i sie nie zapytalam czyma to bardzo duzy wpływ na dzidzie wiec teraz sie zapytam.

Magdaaa26 tak na pocieszenie przeczytałam w gazecie o ciąży że jak kobietka ma mdłości to dobrze świadczy o zdrowiu dzidzi :)
 
Violett dzięki za pocieszenie. moje L4 dzisiaj sie kończy, a ja czuję się coraz gorzej. nie wiem jak sobie poradzę z tym w pracy.
ja swojej dzidzi też jeszcze nie widziałam. idę do lekarza w poniedziałek i na pewno będzie usg. doczekać się nie mogę.
 
drogie koleżanki :-)
czy te mdłości kiedyś przejdą? teraz rozumiem w pełni kobiety, które przez to wszystko przechodzą.
od wczoraj mdli mnie nie do zniesienia. wszystkie zapachy mi przeszkadzają. dosłownie wszystkie.
o rany, pierwsza ciąża przy tej to był pikuś.
jak myślicie, czy to znaczy, ze będzie płeć przeciwna? :-)
Ja też pierwszą ciążę miałam "małoobiawową" (mam córcie) teraz jest znacznie gorzej,tzn,mdli mnie okrutnie.Mój mąż już stwierdził,że zupełnie inną mam tą ciążę to może drugi będzie chłopczyk.
Jeszcze kilka tygodni i wszystko się wyjaśni :-)
 
reklama
Do góry