reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam Was wszystkie :)
mam pytanie czy któraś z Was brała w ciąży UROSEPT? Bo mi lekarz przepisał bo wyniki z moczu wyszły nie za dobre... W ulotce napisane że w czasie ciąży nie jest wskazane, cztałam skład- same zioła. No i nie wiem... Brać czy nie? Narazie popijam herbatę z żurawiny...
 
Cześć dziewczynki :*
Ja mam wizyte w środę, ale niestety swoją kruszynkę zobacze na USG dopiero 27 a juz się nie mogę doczekać, tak bardzo chciałabym ją zobaczyć.Nie jest to planowana niunia ale bardzo się ciesze :) Coprawda bałam się reakcji rodzinki bo mam dopiero 19 lat ale przyjeli to bardzo dobrze i sie cieszą :)

Lila bardzo mi przykro :( [*] światełko dla Twojego Aniołka :(

Wiolcia nie martw się napewno będzie wszystko dobrze :* Jak wrócisz od lekarzeto nam napisz :*
Pozdrawiam cieplutko :*
 
Witam Was wszystkie :)
mam pytanie czy któraś z Was brała w ciąży UROSEPT? Bo mi lekarz przepisał bo wyniki z moczu wyszły nie za dobre... W ulotce napisane że w czasie ciąży nie jest wskazane, cztałam skład- same zioła. No i nie wiem... Brać czy nie? Narazie popijam herbatę z żurawiny...

Są kobietki które biorą urosept w ciąży na BB.


Dzisiaj od kobietek w innym wątku "usłyszałam", że przy córci serduszko bije szybciej. A dokładniej to że jak jest koło 160 lub więcej to może to wskazywać na dziewuszkę.
Czy spotkałyście się też z czymś takim ?
Pewnie nie ma na to reguły, ale ciekawa jestem czy tak może być.
 
Są kobietki które biorą urosept w ciąży na BB.


Dzisiaj od kobietek w innym wątku "usłyszałam", że przy córci serduszko bije szybciej. A dokładniej to że jak jest koło 160 lub więcej to może to wskazywać na dziewuszkę.
Czy spotkałyście się też z czymś takim ?
Pewnie nie ma na to reguły, ale ciekawa jestem czy tak może być.
Ja wczoraj na poczekalni usłuszałam, że jak boli cię podbrzusze z prawej strony( na początku ciąży) to na córcię :) :) :)
 
Mysza tak tez myślałam , że mogę to brać ale baba w aptece powiedziała , że muszę każdy lek konsultować z lekarzem , więc zaopatrzyłam się w Aktivie, maślanki, jogurty i kefirki :-). Ale brzucho i tak jest duży przez te wzdęcia :-(
 
Miłka79 ja na Twoim miejscu jeżeli by przepisała moja pani ginekolog tobym brała bez wachania. Wiem ze to trudne kiedy czytasz na ulotce że jednak nie powinnas ale trzeba wkoncu ufac swojemu ginekologowi, wkoncu to on przez najbliższe miesiące bedzie miał oko na Ciebie i Twoje maleństwo :*
 
reklama
Ja wczoraj na poczekalni usłuszałam, że jak boli cię podbrzusze z prawej strony( na początku ciąży) to na córcię :) :) :)

:-) to o tym jeszcze nie słyszłam :-) a mnie tak właśnie czasami ciągnie z prawej strony :-)
Już za pare tygodni będziemy się dowiadywać kto się w brzuszku zadomowił :-)

Mysza tak tez myślałam , że mogę to brać ale baba w aptece powiedziała , że muszę każdy lek konsultować z lekarzem , więc zaopatrzyłam się w Aktivie, maślanki, jogurty i kefirki :-). Ale brzucho i tak jest duży przez te wzdęcia :-(

No ja też kiedyś piłam activię ale teraz już mi żadna nie smakuje. Staram się jadać normalnie ale i tak ciężką walkę mam z tymi wzdęciami. Zacznę brać ten espumisan więc może pomoże.
 
Do góry