reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam przyszłe mamy
Mnie też czeka listopad (podobno 10)
Pewnie uznacie mnie za jakąś zołzę albo sama nie wiem co, ale mnie to nie cieszy takjak was. Kulek (tak nazywam moje małe "coś") nie jest ani wyczekiwany, ani planowany, tylko przypadkowy i na chwilę obecną mam jedno wielkie zawirowanie w głowie, dalekie w sposób znaczny od radości.
Na szczęscie ani mdłości, ani żadnych innych dodatkowych atrakcji nie odczuwam - przesłuchałam Mamę moją i przez całą ciąże też jej nic nie było, więc to może rodzinne. No i chwała bogu bo chyba bym oszalała. Póki co nie do śmiechu mi zbytnio, ale miło czytać jak inne kobitki się cieszą z tego co je czeka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z ciekawości zajrzałam, czy zameldowały się już jakieś listopadówki, a tutaj już ponad 100 stron:szok::szok:. Ja po dzisiejszej wizycie u ginka oficjalnie dołączam do Waszego grona:-D:-D Jestem już mamą 2-latka i teraz czekamy na kolejnego bąbelka:-):-) Termin mam na 15 listopada. Gratuluję wam dziewczyny i życzę spokojnych miesięcy oczekiwania:tak:
 
Witajcie !
Dziewczyny moje kochane..... wróciłam od gina. Jest dzidzia - całe 3,5 mm. Serduszko bije! Od teraz serca mam dwa.... la la la la
no jak pięknie.... już mamy 100 stron.

GRATULUJE!

Witam, dopisuję się do listopadówek :) Dwie krechy jak nic i beta 344, podobnie jak lunatyczka duże zaskoczenie po długim staraniu. Bardzo się cieszę, to moja druga ciąża,pierwsza niestety skończyła się w 1szym miesiącu z powodu pustego pęcherzyka. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko w porządku. Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)

Witaj :-) życzę spokojnych 9miesięcy...a właściwie to już 8 ;-)
Witam przyszłe mamy
Mnie też czeka listopad (podobno 10)
Pewnie uznacie mnie za jakąś zołzę albo sama nie wiem co, ale mnie to nie cieszy takjak was. Kulek (tak nazywam moje małe "coś") nie jest ani wyczekiwany, ani planowany, tylko przypadkowy i na chwilę obecną mam jedno wielkie zawirowanie w głowie, dalekie w sposób znaczny od radości.
Na szczęscie ani mdłości, ani żadnych innych dodatkowych atrakcji nie odczuwam - przesłuchałam Mamę moją i przez całą ciąże też jej nic nie było, więc to może rodzinne. No i chwała bogu bo chyba bym oszalała. Póki co nie do śmiechu mi zbytnio, ale miło czytać jak inne kobitki się cieszą z tego co je czeka.
Witaj! Przyjdzie jeszcze czas w którym będziesz się cieszyć jak my :-) gwarantuję!
Rozumiem że na razie jesteś w szoku skoro to dzieciątko nieplanowane.
Z ciekawości zajrzałam, czy zameldowały się już jakieś listopadówki, a tutaj już ponad 100 stron:szok::szok:. Ja po dzisiejszej wizycie u ginka oficjalnie dołączam do Waszego grona:-D:-D Jestem już mamą 2-latka i teraz czekamy na kolejnego bąbelka:-):-) Termin mam na 15 listopada. Gratuluję wam dziewczyny i życzę spokojnych miesięcy oczekiwania:tak:
I wzajemnie...pięknej ciąży życzę!
Ja też czekam na swoje szczęście w listopadzie - planowo 10-tego :) Mały Skorpionik będzie :-D
Witaj :-) ehhh te skorpiony :) uwielbiam ten znak choć mogą nam dać popalić ;-)

Ja wczieczorkiem padam o 21 a później jestem na nogach już od 5...cóż...
Jutro mam wizytę i też chciałabym móc po niej zaśpiewać "A tereaz serca mam dwa..." :-) choć ginek mnie ostrzegał że może być jeszcze za wcześnie.
Ustaliliśmy wczoraj że po wizycie jedziemy na weekend nad morze :-)
 
Witam serdecznie nowe listopadówki i życzę Wam dziewczyny nudnych i książkowych ciąż. :-)

Mysza Mnie tak skorpion nie cieszy. Mam nadzieję, że urodzę jednak strzelca. :-)
Od jutra będziemy śpiewać razem. A gdzie nad morze się wybieracie?
Zapraszamy do Trójmiasta, chyba, ze chcecie odpocząć - wtedy polecam Ustkę - pustą o tej porze roku.
 
Mysza Mnie tak skorpion nie cieszy. Mam nadzieję, że urodzę jednak strzelca. :-)
Od jutra będziemy śpiewać razem. A gdzie nad morze się wybieracie?
Zapraszamy do Trójmiasta, chyba, ze chcecie odpocząć - wtedy polecam Ustkę - pustą o tej porze roku.

A ja bym tak chciała takiego charakternego skorpionka :-D
A co do wyjazdu to albo Sopot albo Władysławowo...zaraz będę szukać jakiegoś hotelu...chyba że możesz coś polecić ?!?
 
reklama
Witam nowe mamusie:)
Co do charakteru skorpiona to ciekawa jestem jaka bedzie.Ja z mężem mamy straszne charaktery więc czy skorpion ,wodnik czy bliźnieta to i tak po takich rodzicach niezłe ziółko wyjdzie:)))))) A mnie wyjazd w góry czeka ale to dopiero w czerwiec -lipiec.
 
Do góry