reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam:) Dołączam do grona "ciężarówek listopadowych" - a przynajmniej tak mi się wydaje, że to będzie listopad. Myślę, ze jestem w 5 tygodniu, ale wszystko okaże się w przyszły wtorek, kiedy będę u gina. Cóż, ciąża mnie zaskoczyła i zszokowała na początku, ale i tak bardzo się cieszę, ze moja rodzinka stanie się trzyosobowa:) Pozdrowionka:)
 
reklama
Witam nowe listopadowki 2010 :tak:;-)
kurcze a ja nadal sie staram... tyle Was juz tu jest i ciagle przybywa :sorry:
troche mi smutno, ze nie dziele z Wami jeszcze tej radosci...

no nic ten tydzien nadchodzacy bedzie pelen roboty ;-) Oby sie udało!
 
Ja ostatnia @ mialam 28 stycznia, cykl 32 dniowy, a owulacja byla 13stego lutego. Czyli fasolka ma na prawde dwa tygodnie, ale tygodnie plodu sie liczy od ostatniej miesiaczki z tego co wyczytalam to dlatego suwaczek pokazuje 4 tyg :)
 
Hello! Witam serdecznie wszystkie mamusie :)

zglasza sie kolejna zaciazona, z terminem na 6 listopada.

do tusi: kochana ja dokladnie w tym samym dniu mialam pierwszy dzien mojej @ co za zbieg okolicznosci :D :D pozdrowka!

Nom i jest mamuska z taka sama datą :-)
witam nowe listopadóweczki,jak fajnie ze nas przybywa.:tak:
hym ja własnie mysle ze od ostatniej @ się liczy dlatego ciąża trwa 40tyg.
jak sie myle to poprawcie mnie.
buziak.;-)
 
dziendoberek z ranca ;-)
Bede dopiero wieczorkiem, ale wpadlam sie przywitac co by zyczyc Wam kochane milego dnia :tak:
MILEGO DNIA :-)
 
reklama
dzien dobry wszystkim :) :rofl2:

tusia sa rozne sposoby wyliczania terminu, jedni wyliczaja miesiace ksiezycowe, inni obliczajac termin od daty ostatniej miesiaczki :) moja mam wyliczyla mi ze miedzy 7 a 9 listopada urodze, grunty zeby tylko wszsytko w porzadku bylo :tak:

jak tam samopoczucie dzisiaj mamusie? mnie dzisiaj troche mdli i caly czas ten bol glowy..
 
Do góry