reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

WItam Was dziewczyny:)
Pragnę tez do was dołączyc,aczkolwiek jeszcze bardzo sie boje...Ostatnią @ miałam 29stycznia. 4 testy pozytywne + beta <3 tydzien>W zeszyłym tygodniu ją robiłam.
Tez jestem po poronieniu i wiem co to znaczy strach...
Teraz jednak mam duzo wiary i nadzieje ze bedzie dobrze:)
Suwaczek zrobię sobie pozniej...
Na 08 mam wizytę u gina
 
reklama
Dzien przed spodziewana zaczeły mi sie plamienia, miałam znow zacząc brac leki i dlatego tez zrobiłam test:)Plamienia nie było z krwią i przeszło po 2dniach!!!!
Jestem od samego początku na luteinie 3*dziennie i pewnie na wizycie dostane jeszcze dupka:tak:

Macie juz jakies objawy ciazowe????:-)​
 
Alez się cieszę że mamus przybywa.:-)
ja tez mam Aniołka przyczyna (toxoplazmoza)
i ten paniczny strach tkwi we mnie.własnie wróciłam z badanek na toxo
wynik w środe oby dobry.
musimy wszystkie wierzyc,że teraz bedzie dobrze choć sama wiem jakie to trudne.

a z objawów to nabrzmiałe cycole i leciutkie kucie w brzusiu ale od czasu do czasu.
i czasem taki dziwny smak w ustach.:baffled:
 
Cieszę sie ,że nie jestem sama,jesteście strasznie mi potrzebne,wiara ,wiarą ale ja panikuje strasznie.To moja 4 ciąża mam 29 lat ,mam 2 synów Kacper 10 lat ,kubuś 8 lat .Po 7 latach zdecydowalam sie spróbowac zaplanować pleć i tak poczęła sie Alicja. wazyla 3kg i 55 cm ,zyła 2 dni urodzona w 40 tyg ciąży o dziwo jako dziecko z wadą dostała 10 punktów. Teraz mija 7 miesiecy ,wkraczam w 8 a jestem po 3 cesarce,czyli po cesarce mineło podstawowe minimum czyli pół roku.Boję sie strasznie o niunie i o moja macicę:(((
 
Ostatnia edycja:
Ja nie jestem po stracie stwierdzonej ciąży, ale po długich staraniach, do tego mam ponad 30 lat, ale mimo to staram się myslec racjonalnie i nie wyobrażać sobie nieszczęść na każdym kroku. Przecież wiadomo, że co ma być to będzie i jesli ma dojść do najgorszego, to w zasadzie kobieta nie ma na to wpływu. Lila dobrze powiedziała - żeby maleństwo się dobrze rozwijało, mama musi być spokojna i zrelaksowana. Więc dziewczyny, przynajmniej siebie wzajemnie tutaj nie stresujmy. Pliiiiissss ;-)
 
Jest tak jak w poprzedniej ciąży ,żadnych objawów test znowu był dla mnie zaskoczeniem:szok: Lekkie kłucia po prawej stronie czasami i ból jajników na przemian ale z tego co wiem to ból jajników to norma na początku,AAAAAAAAAA znowu jak z Alicją mam problemy z cerą,sińce pod oczami :baffled: Zapomniałam dodać ,mam straszne wzdęcia, ciągle mi sie odbija ale nie jest mi nie dobrze,nie mam mdłości :)) Ciągle boli mnie głowa. Przy chłopcach strasznie wymiotowałam,zaraz po zaplodnieniu juz sie żle czulam o ciąży przy nich wiedziałam jeszcze za nimtest był pozytywny.a teraz to tylko drobne niedogodności
 
Ostatnia edycja:
Witam:)

Nie było mnie przez weekend i tyle do nadrobienia:) ale dobrze:)

Witam serdecznie nowe mamusie:) gratuluje i życzę spokojnej ciąży:)

Larvunia i MajaFala nie jesteście same bo ja też od dzisiaj zaczynam staranka więc może będziemy testować w ten sam dzień:) pozostałe juz zafasolkowane mamusie prosimy o trzymanie za nas kciuków bo bardzo chcemy do Was dołączyć:)

A u mnie strasznie wieje, normalnie iść sie nie da. Poza tym chyba szykuje się jakaś burza:/ a było tak cieplutko.
 
Kochane mamusie listopadowe;)
po jakim czasie od stosunku (w pierwszy dzien dni plodnych) mozna zrobic test?
dodam ze mam cykle 33 dniowe, pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to 1 luty.
wsedzie na testach pisze ze mozna robic w dniu spodziewanej @.
ja mam jednek testy bardziej czule o czulosci 10 czegos tam.
Myslicie ze jak bym byla wciazy pokazalo by juz?
@ powinnam dostac w sobote tj 6 marca.
prosze o popom
dbajsie o siebie ;*
 
24am24, ja zrobilam w dzien spodziewanej miesiaczki (dwa tygodnie po stosunku - 32 dniowy cykl), z porannego moczu. Moze znajdziesz jakas podpowiedz na ulotce dolaczonej do testu?

Ja lece do pracy.. mam popoludniowa zmiane, takze poczytam "was" dopiero wieczorem, zycze milego dnia!

p.s. zajrzyjcie do tematu jaki tutaj zaczelam: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jadlospis-w-ciazy-37730/ dalam linka do diety ciazowej z ksiazki, moze wam sie przyda :)
 
reklama
wsedzie na testach pisze ze mozna robic w dniu spodziewanej @.
ja mam jednek testy bardziej czule o czulosci 10 czegos tam.
Myslicie ze jak bym byla wciazy pokazalo by juz?
@ powinnam dostac w sobote tj 6 marca.

To jest jeszcze pięć dni do terminu, czyli ledwie 9 od owulacji. Szanse na to, że test sikany da prawidłowy wynik są bliskie zeru. Zaczekaj do terminu. Teraz się tylko niepotrzebnie nakręcisz.
A jeśli już naprawdę nie możesz wytrzymać do soboty, idź w czwartek lub piątek i zrób test z krwi w laboratorium. Na pewno będzie wiarygodny.
 
Do góry