reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam wieczornie, zwłaszcza nowe mamusie. Gratuluję fasolinek. :-)

Wątek listopadowy ładnie nam się rozrasta. :-)

Jutro sądny dzień - wizyta u gina. Jestem cała w nerwach. NIe mogłam się doczekać USG a teraz się boję. W poprzedniej ciąży na tym etapie zaczęło się u mnie poronienie. Trzymajcie kciuki i za mnie.
 
Witam.
Nieśmiało się dołączam. Dzisiaj zrobiłam betę i wyszło 47,31 U/l. Liczac od daty ostatniej miesiączki do dokładnie koniec 4 tygodnia :-) Ciężko mi uwierzyć bo to pierwszy cykl starań :-)
W czwartek idę do ginekologa. Trzymajcie kciuki, żeby beta rosła :-)
 
witam wszystkie nowe listopadówki na forum, jestem tak zmęczona i zestresowana że nawet nie mam kiedy tu do was zaglądać, mój juniorek jest chory od wczoraj ma 40 stopni gorączki i w żaden sposób lekami nie możemy mu jej zbić na dłużej niż godzina do 1,5, byliśmy u lekarza robimy wyniki, pierwsze już są - wynik moczu - i tam wszystko ok, więc problemy z drogami moczowymi odpadają, czekamy do rana na wyniki krwi i zobaczymy, jejku czuwamy z mężem na zmiane przy nim a nasz bidoczek jest taki osłabiony, wyć mi się chce - ale mam czekać bo osłuchowo nic mu nie jest, gardło blade no wręcz idylla a temperatura ciągle 39,9,38,8 - jestem wycieńczona. Odebrałam też swoje wyniki badań i oczywiście tak jak przy pierwszej ciąży - zapalenie dróg moczowych i jutro po luteinkę bo ciąża zagrożona poronieniem, progesteron poniżej jakiejkolwiek przeciętnej, mam nadzieje że u was dobre wieści, pozdrawiam
 
Witam się porannie. Szczenięta niestety nie dają mi spać.

Inez79 Witam i gratuluję! Masz termin w moje urodziny. :-)

Morbital Szczerze współczuję. Życzę Wam zdrówka. Daj znać jak Mateuszek. Mam nadzieję, że jest już lepiej.

Ergunia Witaj! Gratuluję, życzę spokojnej ciąży i zdrowego dzieciątka.
 
progesteron poniżej jakiejkolwiek przeciętnej, mam nadzieje że u was dobre wieści, pozdrawiam

Morbital, a ile masz tego progesteronu?,weźmiesz leki i wszystko się wyrówna, zobaczysz i nie matw się na zapas:)
ja biorę duphaston 3x2, luteinę podjęzyk.-3x2, luteinę dopochw.3x2 , raz na tydzień domięśniowo Bhcg+ jeszcze szereg innych leków + kontrola co 2 tyg u gina z USG
uszka do góry i zdrówka dla bąbelka:-)
 
reklama
witam wszystkie nowe listopadówki na forum, jestem tak zmęczona i zestresowana że nawet nie mam kiedy tu do was zaglądać, mój juniorek jest chory od wczoraj ma 40 stopni gorączki i w żaden sposób lekami nie możemy mu jej zbić na dłużej niż godzina do 1,5, byliśmy u lekarza robimy wyniki, pierwsze już są - wynik moczu - i tam wszystko ok, więc problemy z drogami moczowymi odpadają, czekamy do rana na wyniki krwi i zobaczymy, jejku czuwamy z mężem na zmiane przy nim a nasz bidoczek jest taki osłabiony, wyć mi się chce - ale mam czekać bo osłuchowo nic mu nie jest, gardło blade no wręcz idylla a temperatura ciągle 39,9,38,8 - jestem wycieńczona. Odebrałam też swoje wyniki badań i oczywiście tak jak przy pierwszej ciąży - zapalenie dróg moczowych i jutro po luteinkę bo ciąża zagrożona poronieniem, progesteron poniżej jakiejkolwiek przeciętnej, mam nadzieje że u was dobre wieści, pozdrawiam




My mieliśmy podobny problem z małą (ma 1,6 roku) w styczniu.
Trzeźwa laryngolog wyslala nas na przeswietlenie płuc i okazało sie ze ma bezobjawowe zapalenie płuc...
Może to badanie wykonajcie...!

Pozdrtawiam i zycze zdrowka
 
Do góry