reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
zakazana, ja uzywam firefoxa do przegladania stron i jak chce wejsc na forum w miejscu gdzie ostatnio pisalam albo czytalam (w tym temacie) to wchodze na linka: http://www.babyboom.pl/forum/listopad-2010-f341/listopad-2010-a-36839-new i laduje sie w miejscu gdzie ostatnio bylam, a ze czesto zagladam.. to jak w pasek adresu wpisze samo "listo" juz mi ten adres wyskakuje jako pierwszy z gory :)

Co do objawow, to mi piersi urosly o jeden rozmiar i zmienil sie wyglad sutkow, do tego sa pelne i bolące. Chodze do ubikacji częściej.. i to chyba na tyle, jak narazie nie mialam mdlosci i mam nadzieje, ze nie bede miala :)
 
witam i ja chciala bym sie przylaczyc :) ostatnia miesiaczke mialam 4.02 u lekarza jeszcze nie bylam ahh te kolejki w glowie mi sie to nie miesci.... wizyte mam na 1 kwietnia ale szukam innego lekarza ktory przyjmnie mnie predzej bo oszaleje chyba ;-/
 
no w koncu udalo mi sie wywalczyc wizyte na srode to zawsze tydzien roznicy :D:-) test robilam...
bety nie.. niestety bylam chora teraz tydzien i siedzialam w domu leczac sie domowymi sposobami :)
 
Dzieki za rade test taniej :) oki jutro sie przejde i kupie w rossmanie :)
witam jankesowa :)

a co do objawy, senna jestem, nie wymiotuje i nie mam mdlosci, 2 tyg mnie bolal cycki masakara ale juz przeszlo :D, latam ubikacji, takze mam zachcianki prawie co godzine staram sie mniej :)
a 1 ciaza nigdy nie wymiotowalam tylko ubikacji i zgage to wszystko.
Jak urodzicie dzidzie to tak przejdzie z tymi objawy :) tez tak narzekalam zgage mi tylko jedno pomoglo migdaly.
 
reklama
a mnie mdlosci jz tez dopadly zaczely sie wczoraj a dzisiaj juz na calego nie mam na nic ochoty do jedzenia chociaz staram sie jesc malo ale regularnie no i te piersi tak strasznie urosly i bola;-/
 
Do góry