reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
witam i ja chciala bym sie przylaczyc :) ostatnia miesiaczke mialam 4.02 u lekarza jeszcze nie bylam ahh te kolejki w glowie mi sie to nie miesci.... wizyte mam na 1 kwietnia ale szukam innego lekarza ktory przyjmnie mnie predzej bo oszaleje chyba ;-/

Witaj :-) i rozgość się !!! :-D

o i mam juz suwaczki chyba??
No suwaczki piękne!
Hej jankesowa a robiłaś już test?
Zrób sobie badanie Beta HCG określi Ci odkładnie w którym tygodniu ciązy jesteś
Beta nie do końca określa w którym jesteś tygodniu...pokazuje jedynie przedziały, bo przecież u każdego jest różny przyrost.

Ostatnio słyszałam że na podstawie badania beta HCG można określić płeć dziecka -> bo inaczej przyrasta przy córci a inaczej przy synku! I to podobno najszybsza metoda, ale u nas w PL jeszcze za bardzo lekarze nie znają się na tym i dlatego nie praktykują.
 
Hej

u mnie pomimo gigantycznych mdlosci apetyt doskonaly niestety.

A co do mdlosci to dzisiaj poczestowalam sie czekolada gorzka z czyms co nie wiedzialam co to, zjadlam kilka kostek i mdlosci mi zupelnie ustapily, czulam sie wspaniale, myslalam ze mi juz odpuszczaja i wtedy kolezanka wspomniala cos ze czekolada jest z imbirem. Czyli to imbir mi pomogl! Myslalam ze nie cierpie imbiru, no ale ten w czekoladzie byl calkiem ok. Niestety czekolada byla jakas rosyjska, w Polsce niedostepna. Chcialam kupic dzis jakis odpiwiednik ale mi sie nie udalo i dalej cierpie. Kupilam w superpharmie imbir w tabletkach ale nie dziala na mnie tak super. Jutro ide do sklepu ze zdrowa zywnoscia moze jakis kandyzowany czy cos takiego mi pomoze
 
A u mnie co do mdlosi to same przechadza gdzies po 15 minutach i czytam tak dziewczyny wasze posty i wydaje mi sie ze wasze sa mocniejsze niz moje mam nadzieje ze bardziej mi sie nie rozkreca bo i tak juz sa troszeczke meczace;-)
 
hej kobitki! Wy sobie pewnie smacznie śpicie.. a ja tu umieram. Całą noc potworny ból zęba.. trwa do teraz. Zadzwoniłam już do kliniki... mają sprawdzić czy będzie coś wolnego na dziś i oddzwonić. Chyba nie dożyję. Masakra. Nie życzę nikomu. Oczywiscie biorę Apap, ale mimo wszystko boooliii. Trzymajcie za mnie kciuki.
 
Witajcie dziewczynki!
Co do mdłości to jest dziwna sprawa bo w pierwszej ciąży nie miałam ich wcale a teraz są straszne. Ciągną się od południa do wieczora, bez wymiotów. Jak na razie stwierdziłam, że dobrze na mnie działa mięta, pita małymi łyczkami.
Życzę wszystkim miłego dnia i jak najmniej dolegliwości :-)
 
Witajcie babeczki!!!

WPadam tylko na chwilkę życzyć miłego dnia :-)

Izula82 niech zębol przestanie boleć....a konsultowałaś apap z lekarzem ?
 
reklama
KOnsultowałam ze sobą ;-) , farmaceutą i internetem. Łykam i dzięki temu żyję. Mam bardzo niski próg bólu.
Tak zapytałam bo mnie się wydawało że przeciwbólowych nie powinnosię brać, ale skoro można to i dla mnie dobra wiadomość w razie czego ;-)
 
Do góry