reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam, nadal nie mam okresu juz 8 dni sie spozni i takze jestem w ciazy bo mam regularne cyklu 28 dni, a do testu nie kupie wczoraj poszlam az kosztuje 17 szok, odpada najwzyszej jutro sie zarejestruje do gina i sie dowiem kiedy mam wizyte i plus usg na pewno bedzie.
1 ciaza 13 tyg mialam usg na brzuszki a dopochwowe to mialam 26 tyg zbyt wczesny rozwarcie nie cale 1 cm bo czulam bol podbrzuszku i skarzylam gina i jak sie dowiedzialam ze mam rozwarcie to onmnie wyslal do dopochwowe a dopochwowe nie mogli wejsc mojaj siostre. :( a tak bardzo chciala zobaczyc dzidziusia alejuz zobaczyla na usg 3d :)

Poszukaj może w jakiś aptekach sieciowych...są na pewno tańsze.
W superpharm były nawet takie po 6zł, albo w rosmannie widziałam ostatnio też za ok 6zł.
Jak pójdziesz szybko na usg to może być jeszcze nic nie widać. Bo który to byłby tydzień..5 ?!? A to może już coś ginek zobaczy. Powodzenia &&&
 
reklama
hej mamcie ale sie rozpisałyście
Myszka fajne zdjęcie też takie mam ale nie wiem jak tu wstawić :(
podam Wam linka Zdjęcie - fasoleczka - Pamiętnik - Benc.pl

ja jak byłam we wtorek u lekarza to pokazał mi zarodek ale serduszko jeszcze nie biło a bynajmniej nie było widoczne i troszkę się zmartwiłam bo wg badania Beta HCG to 6 tydzien ciąży a wg USG to 4-5 tydzien. Poczekam jeszcze i zobacze jak sie wszystko potoczy dalej
 
hej mamcie ale sie rozpisałyście
Myszka fajne zdjęcie też takie mam ale nie wiem jak tu wstawić :(
podam Wam linka Zdjęcie - fasoleczka - Pamiętnik - Benc.pl

ja jak byłam we wtorek u lekarza to pokazał mi zarodek ale serduszko jeszcze nie biło a bynajmniej nie było widoczne i troszkę się zmartwiłam bo wg badania Beta HCG to 6 tydzien ciąży a wg USG to 4-5 tydzien. Poczekam jeszcze i zobacze jak sie wszystko potoczy dalej

U mnie też jeszcze serduszka nie ma...ginek mi powiedział że do 2 tygodni powinno bić :-)
Ale u mnie ciąża jest młodsza o min.10dni niż by to wynikało z OM.

Co do zdjęcia to już tłumaczę:
Klikasz ->odpowiedz na ten temat, jak się nie pojawia okno to dajesz odpowiedź zaawansowana-> wpisuje co chcesz wpisać, zjeżdżasz na dół i tam masz coś takiego jak dodaj załacznik-> teraz jak się forum zmieniło to najpierw muszisz dodać plik (taki malutki prostokącik w prawym górynm roku jak już klikniesz na załączniki) -> następnie wgraj i zatwierdz odpowiedź. Jak już znajdziesz opcję załącznika to reszta jest pokazana.
Możesz też dodać zdjęcie do wiadomości wgrywając je tutaj TinyPic - bezpłatny hosting obraz i link który Ci się wyedytuje wkleić w posta. Powodzenia!
 
Mysza i zakazana piękne te Wasze fasolinki. Ja muszę wytrzymać do wtorku, żeby coś zobaczyć.

nikusiaa85 ... polecam test z rossmana facelle - tani i pokazał mi ciążę jeszcze przed terminem miesiączki.
 
Izula82 zleci i będziesz podziwiać swoją dzidzię.

Ja następną wizytę mam w czwartek 25.03...

A właśnie sobie pomyślałam że na grudniowe święta nasze dzieciątka będą już z nami :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry