reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam ponownie!

Mi również towarzyszą bóle kręgosłupa i miednicy. Jak się nachodzę to całą noc mam nie przespaną. Jutro wraca z urlopu moja ginekolog. Może uda się umówić z nią na wizytę w piątek :-). W końcu! Mam tyle pytań do niej, no i chcę zobaczyć maleństwo i sprawdzić, czy jest wszystko OK. Może się dowiemy przy okazji czy to chłopak, czy dziewczyna.;-)
 
Witam ;)

rainmanka, ale jestes szkodnik, tesciowa Cie na dzialke wpuscila, a Ty jej wyjadlas owocki :p no ale coz, kobiecie ciezarnej sie nie odmawia, a witaminki dla dzidziulkow sie przydadza :)

ayla1, sama slodycz te Twoje suczki :) a z tym kotkiem niezla historia, nie wiedzialam, ze to w ogole mozliwe, zeby kotek ssal mleko od suczki.

mati2010, moze czytanie bajek to rozwiazanie dla mam takich jak ja, ktore same nie wiedza o czym do brzuszka (a raczej dzidzi) mowic.. tylko, ze zadnych w domku nie mam.. i dzieki za liste juz sobie skopiowalam :)

Jak ogladalam film z national geographic o dziecku w brzuszku, to mowili, ze jedna pani zawsze mniejwiecej o tej samej godzinie codziennie mowila rymowanke (jakos od 3 trymestru) i pozniej maluch sie uspakajal jak mowila mu ja (jak juz sie urodzil).

lenna1982, moja kotka ma taka pluszowa rybke, ktora lubi wszedzie ze soba nosic (szczegolnie jak ma ruje) i sie z D smiejemy ze to jej dziecko.

Jola1205, moze sie przemeczylas? Odpocznij i sie zrelaksuj, a jak nie przejdzie to nospa powinna pomoc.

ania_ch0, gratuluje coreczki :)

Anarien, doswiadczenia butelkowego to ja nie mam ale duzo sie naczytalam i avent i TT to jedne z najbardziej polecanych, tylko ze tak naprawde to dzidzia zadecyduje, bo czasami poprostu nie chce jesc z jednej albo drugiej.. (podobnie jak ze smoczkami) ja zamierzam karmic piersia ale na wszelki wypadek kupilam dwie butelki TT, mam nadzieje, ze to dobry wybor :), moze na poczatek nie kupuj duzo, a jak sie przekonasz ze dzidzia ladnie je to sobie dokupisz z tej konkretnej firmy.

Violett, nie wiedzialam ze do szpitala zdjecia z USG trzeba, a po co? Mi polozna mowila ze tyko karte ciazy (gdzie wyniki z USG sa wklejone ale bez zdjec).
 
Violett, nie wiedzialam ze do szpitala zdjecia z USG trzeba, a po co? Mi polozna mowila ze tyko karte ciazy (gdzie wyniki z USG sa wklejone ale bez zdjec).

Może w UK nie trzeba. W Polsce, w Warszawie, trzeba mieć ze sobą wszystkie wyniki uzyskane z różnych badań od samego początku ciąży.
 
Wyniki tez trzeba tutaj (wszystko jest wpiete w karte ciazy) tylko zdjec nie trzeba, bo wlasciwie mozna ich nie miec (kto chce ten wykupuje sobie), dlatego sie zdziwilam :)
 
Witamy wieczorną porą:)
Temat butelek już mam przerobiony.Teraz mam butelki Lovi i Julka z niej ciągnie kaszkę.Na początku miała smoczki i wolnym przepływem,teraz ma ze średnim przepływem.O butelkach z Aventu słyszałam od koleżanek że zaczęły im przeciekać jakoś górą.Zapytam o będę dokładnie wiedziała o co chodzi.Mam też dwie butelki z TT i też jestem z nich zadowolona.W ogóle dużo mamy rzeczy z TT.A gryzaki tej firmy to rewelacja przynajmniej moja Jula je uwielbiała.Ja pierwszą butelkę kupiłam jak Julka miała 5miesięcy.Wcześniej nie była potrzebna,teraz też nie kupuje a jak trzeba będzie to tyle tego towaru jest że spokojnie kupimy.
My dziś byliśmy na wizycie,wszystko jest w porządku.Tylko opóźnienie był ponad godzinę i myślała że szlak mnie trafi na tej poczekalni.Ach jeszcze mój ginekolog na urlopie jest i jakiś inny był,ale jaki przystojny i młody ;-)hihi.
Dziewczyny współczuję bóli kręgosłupa.Mnie bolały plecki może ze dwa razy.
Ania ch- gratuluję córeczki:-)
 
hej dziewczyny:)
co do badan do szpitala, to u mnie w szczecinie, należy zabrać tylko ostatnie, najbardziej aktualne usg i tak samo jeżeli chodzi o morfologie i mocz- też najbardziej aktualne. Oprócz tego toxoplazmozę, WR, HBs, różyczka...i to chyba na tyle.
 
reklama
Witajcie kochane!
kolejny dzień się zaczął , drugi z mało przyjemniymi z bólami :( rano wzięłam nospę to trochę przeszło mi, ale jeszcze pobolewa :(
wydaje mi się, że na urlop jakiś pójdę odpocząć bo robi się mało przyjemnie...
 
Do góry