reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Super , ze masz tipsiki na stópkach. Mojja kolezanka te miała mi robić co jakiś czas ale niestety jest zapracowana i jakoś do tej pory nie zgrałyśmy się w czasie :-(. Więc radzę sobie sama.
A golenie też robię zawsze przed wizytą ale jakoś jak nogi goliłam to postanowiłam zająć się i broszką i doznałam szoku. Wizytę mam dopiero 31.08 i nie wiem jak to zrobię za prawie trzy tygodnie:eek:
 
reklama
A ja glukozy nie zrobilam bo niby sie rozpuszca godzinę i musiałabym 2 godziny siedziec więc umówiłam się na jutro na 8 i będzie już dla mnie przygotowana. A noc miałam dziś koszmarną więc właśnie ucięłam sobie drzemkę bo nie dałabym rady funkcjonować. Miłego dnia :)
Pierwsze słysze, glukoza rozpuszcza sie baaardzo szybko. Wystarczy wsypac zalac woda pomieszac chwile i gotowe :)

Ja sama robie pazurki ( tipsy) ale jakos w ciazy mi sie nie chce :) U nóg ostatnio tylko wypiłowalam pomalowalam i wsio :) A co do golenia no to u mnie tez juz sie nie da bez namachania sie :)
 
Ale skwar co?
Spałam przed obiadkiem 3g i tak się zapociłam, szok....
z tym goleniem to u mnie po palcu, inaczej nie idzie, albo z lusterkiem. Dopóki mogę to sama, ale coraz trudniej. Amerie też mamy celibat i gdyby nie wizyty to z moim słomianym zapałem odpuściłabym chyba, taki ze mnie leniuszek.

Dobra lecę umyć się i jedziemy na 3D do Iławy, troszkę się denerwuję, chciałabym żeby udało się Naszą księżniczkę fajnie uchwycić, tym bardziej że mąż zdecydował że wchodzi ze mną. To jego pierwsze doświadczenie i cieszę się bardzo!
 
Trusia ale ty masz celibat zalecony przez lekarza, a my nie.
Po prostu mój mąż postanowił że nie chce tego robić w ciąży i koniec.
Na początku ciężko było, bo ochotę miałam gigantyczną, teraz już mi to lata koło nosa bo mi się odechciało.
Ja czuję się tragicznie, nadal męczą mnie mdłości i zgaga, i ten cholerny kręgosłup.
I od wczoraj mam strasznego dołka, aż mój mąż się zmartwił, ehhh przybita jestem nawet nie wiem czym, przyszła przesyłka z allegro dla małego a mnie nawet to nie cieszy.
Idę spać i już.
Póki co życzę Wam miłego dnia!
 
AMERIE ale nam nie zakazał, to mój mąż tak zdecydował i mam strasznego dołka! Przyjechał na miesiąc i marzyl mi się romans jak z filmu. po namowach udało nam się raz i bach szpital, teraz to już pewnie wogóle nic nie będzie. Odczekam do 18.08 na wizytę i zobaczę jak u mnie z tymi sprawami
 
:wściekła/y: Romans z filmu to ja już sobie dawno wybiłam z głowy, mój ślubny tak zaabsorbowany rolą ojca, że nic nie robi tylko po pracy zamyka się w pokoju Leośka i działa, kończy koło 24 więc wybite z głowy przytulańce......
A zresztą co mi tam, ale nie myślałam że będę tęsknić za własnym mężem mając go codziennie koło siebie.
Nie zanudzam już, idę spać.
 
reklama
Do góry