reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja też kupiłam ten zestaw startowy z Aventu, bo tutaj i na innym forum doradzono mi że są lepsze od tommy tipee. W skład mojego zestawu również weszły 2 małe butelki, 2 większe, 6 końcówek z różną możliwością przepływu pokarmu, smoczek uspokajający oraz szczotka do czyszczenia butelek.
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, zapłaciłam 75 zł.
 
reklama
Aniu ja mam taki album, i wkladam tak zdjecia z usg wlasnie, i wywolam zdjecia brzuszka z danego tyg i tez wloze. I potem tez zdjecia maluszka. Tylko pamietaj ze jezeli masz taki ze przyklejasz to zdj z USG nie przyklejaj bo do szpitala musisz wziasc :)
 
Anarien - ja się też zdecyduję na Avent. Jeżeli nie możesz karmić piersią to na pewno bedziesz potrzebowała więcej butelek - tak ze 3 małe i 2 duże chyba. Jeśli chodzi o Tommee Tippie to warto żebyś dotknęła tej butelki (mają dosyć specyficzną "elastyczność", tzn wydają się takie miękkie i nie wszystkim to odpowiada).
 
HEJ!Hmmmm, tyle naskrobałyście, że chyba nie spamiętam.

ANIU też dziewczynka? No ja też... Intuicję diabli wzięli :))) A imię Hania jest słodkie. Mój niestety nie chce żadnego z typu - Zosia, ZuziA, Hania, ale ponegocjuję jeszcze z nim hehe. Kurde szkoda mi twojego psiaka, byłam pewna że znajdzie się....

Co do butelek, ja kupię napewno aventowskie

JOLU ty weź mnie nie strasz tymi bólami, weź magnez i przyznaj się przemęczasz się. Ja niby tylko do pracy autkiem, no i niezbyt forsujące zajęcia i zobacz. Więc bierz go i odpoczywaj.

Dziewczyny mnie krzyż pobolewa jak za długo leżę, paranoja co, a noca przekręcanie to jeden wielki stęk, w dodatku bolą mnie kolana, jak nogi mam jedna na drugiej, dziwne. Czyżby prawa była za cięzka
 
Ból w kręgosłupie to jeszcze spoko, ale jak w nocy się przekręcam z boku na bok to jest tylko jedno wielkie "CHRUP" i coś mi chrupie w kręgosłupie, ale z taką mocą że mój mąż się budzi i krzyczy że już tego chrupania nie zniesie, bo to taki dźwięk jakby mi ktoś kości łamał....
 
mi coś "chrupie" w miednicy, ale przed ciążą też się zdarzało, od niedawna zaczęły mi się bóle w pachwinach;/ tak jakbym zrobiła szpagat bez rozgrzewki, teraz przy każdym kroku lub ruchu boli ;/
 
edytka84 kości się rozchodzą :) To dlatego tak pachwiny bolą.
Mnie tak bolały w 18 tc. i lekarka powiedziała że dobrze, bo przy porodzie może będzie łatwiej ;)
 
Hej dziewczyny dawno do Was nie zagladalam. Pamietacie mnei ejszcze heheh :) U mnei wszystko w porządku maly kopie ze brzuch rusza sie jak galareta. Powoli kupuje wyprawke dla malego:) pozdrawiam wszystkie mamusie :) Paulinka gdzie ty bedziesz rodzila bo pamietam ze mowilas ze w Mikolowie?? Ja z katowic mam zamiar rodzic na Raciborskiej.
 
reklama
witam wieczorowo :)
Anarien ja polecam też Aventu u nas się sprawdziły i też mają funkcję antykolkową i dostosowaną niby do kształtu piersi. U Małgosi się sprawdziła a musiałam ją karmić butelką już po 1 miesiącu jej życia.

a ja jutro idę na badanie krwi i obciążenie glukozą bleeeee..... a jest tak gorąco.
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry