reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam Was serdecznie i ja.
Dawno tu nie zaglądałam - a naskrobałyście całkiem sporo - nie jestem chyba w stanie przeczytać tego wszystkiego !
Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłego dnia :)
 
reklama
witam :)
a ja właśnie jestem po glukozie i jest bleee, jest za gorąco a ja wariatka zamiast po całkowitym zakończeniu zjeść sobie jakąś bułkę to zjadłam kawałek drożdżówki i jest mi strasznie niedobrze, nie chce już nic słodkiego bleee. Właśnie gaszę słodycz kawką z mleczkiem.
Pozdrawiam serdecznie do wieczora papa
 
witam :)
a ja właśnie jestem po glukozie i jest bleee, jest za gorąco a ja wariatka zamiast po całkowitym zakończeniu zjeść sobie jakąś bułkę to zjadłam kawałek drożdżówki i jest mi strasznie niedobrze, nie chce już nic słodkiego bleee. Właśnie gaszę słodycz kawką z mleczkiem.
Pozdrawiam serdecznie do wieczora papa

Witam sie i ja wpadam iz nikam co jakis czas tak mi sie czas ciagnie ze szok gdzie tam jeszcze do konca pazdziernika chyba zglupieje i kregoslup mi peknie w pol hahah
 
A ja glukozy nie zrobilam bo niby sie rozpuszca godzinę i musiałabym 2 godziny siedziec więc umówiłam się na jutro na 8 i będzie już dla mnie przygotowana. A noc miałam dziś koszmarną więc właśnie ucięłam sobie drzemkę bo nie dałabym rady funkcjonować. Miłego dnia :)
 
A ja glukozy nie zrobilam bo niby sie rozpuszca godzinę i musiałabym 2 godziny siedziec więc umówiłam się na jutro na 8 i będzie już dla mnie przygotowana. A noc miałam dziś koszmarną więc właśnie ucięłam sobie drzemkę bo nie dałabym rady funkcjonować. Miłego dnia :)
yyy właśnie ona się godzinę rozpuszcza????
Chyba po oddaniu krwi trzeba ją wypić i potem po godzinie ponownie oddać krew....
 
no dokładnie to jest kwestia wsypania i wymieszania. to tak jak cukier puder. godzinę to potem trzeba poczekać na drugie pobranie krwii. a mi już lepiej i gotuje pomidorówkę mniam mniam :)
a co do kręgosłupa to mi jakoś jeszcze nie nawala ale czasami jeszcze noga się odzywa, ale od września pochodzę sobie na gimnastykę do szkoły rodzenia może pomoże :)
 
Oj dziewczyny a ja własnei skonczyłam "robić" paznokcie u stóp, co się nagimnastykowałam przy tym :angry:. Ale jeszcze dałam radę i się nawet nie popaćkałam :-). O porządkowaniu miejsc intymnych nawet nie wspomnę :eek:. Nie wiem co będzie dalej. Bo generalnie to lustrzyca zaawansowana.

A jak u was w tych tematach?
 
reklama
Na nogach mam tipsy, bo już nie dosięgam, znajoma mi robi co 5 tygodni i nóżki są zawsze ładne zwłaszcza do japonek. Co do strefy "mojej broszki' ;) to od wizyty do wizyty daję radę, porządkuję ją tylko jak do lekarki idę, bo mój mąż zarządził celibat w okresie ciąży więc :angry: tylko jak do lekarza idę to mam potrzebę innego powodu brak!
Ostatnio byłam 4 tygodnie temu, i jeszcze dało się zrobić, ale następną wizytę mam w poniedziałek i nie widzę jak ja to zrobię bo brzuszek zasłania wszystko :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry