reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Violett, ja mam przeczucie, ze u Ciebie tez chlopiec, nie wiem czemu ale jakos sobie nie moge inaczej wyobrazic.. :)

eve19, moj synek obcych ani znajomych nie kopie tylko mnie i wszelka aparature (maszynke do USG dwa razy i ten mikrofonik do sluchania serduszka u poloznej tez dwa razy).

ixidixi, trzymam kciuki zeby bylo dobrze, jak tylko wrocisz napisz nam co powiedzieli..
 
ixidixi trzymam kciukasy &&& wracaj szybko z dobrymi wiadomosciami!

Elzu u Ciebie dzisiaj studniówka :-D tak wypatruję kiedy ten Twój suwaczek wskoczy na 7kwadracik :-)
 
moj kopie wszystko co ma stycznosc z brzuszkiem w szczegolnosci mojego marcina i jak ja sie na niego wkurzam i go nazywam jozef wtedy to szaleje jak by z dziczy uciekl a ostatnio poloznej w srode zmasakrowal ten mikrofonik do podsluchu serducha ale na szczescie nic powarznego duzo smiechu bylo dzis na usg spal i tylko palcem po kiwal 2razy oznajmil ze nie wolno podgladac hehe
 
Mysza84, dzieki, nawet nie zauwazylam :) jak tylko moj D wroci z nauki jazdy (bedzie zdawal prawko we wrzesniu) to mu sie pochwale :D
 
A moje kopią zwłaszcza wtedy jak ja bym chciała np pospać, ale że tak czekałam na te kopniaczki więc cieszę się bez względu na to o której to jest. Bardziej aktywna jest Fasolka po prawej stronie, nawet na ostatniej wizycie na usg widziałam jak zaczepiała Fasolkę po lewej która sobie spała. :)

Mglaczek ciesze się że bóle mineły i że jest ok.

Ixidixi ja też trzymam kciuki. Wszystko musi byc dobrze. Czekamy na wiadomości.
 
mój syneczek jest bardzo ruchliwy przez cały dzień i w nocy też :) jak fika to brzuch się wygina, ale jak ktoś inny niż ja dotyka brzucha to synek nieruchomieje :)
 
reklama
Ixidixi, trzymam kciuki mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. mi tez krwawilo dwa razy wtedy bylo 11 tyg i 15 tyg i mi przepisal leki. i nie biore leki juz nie krwawie. jak dostalam krwawienie to od razu poszlam do gina mnie nie interesowalo z tym czekaniem kolejki baba byla w ciazy jakiejs 7 mies a ja 11 tyg i ona mnie pytala ze na ktoa mam a ja powiedzialam ze krwawie a ona zno pyta na ktora mam a dryga baba troche strasza gdzies 34 wieku i mowi do niej ze ona ma pierwszenstwo bo krwawi i byla wkurzona na mnie jejku. ja z tym nie przejmowalam. Bedzie dobrze :) jak wrocisz to pisz, czekamy na ciebie
 
Do góry