reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Violett - a Ty już wiesz jakiego skarbeńka nosisz w brzuszku? Na liście Cię nie widzę a nie czytałam też wszystkich zaległych stron kiedy wróciłam z wakacji...

Jak meżowi powiedziałam jakie na naszym forum proporcje płciowe to od razu wypalił z drużyną piłkarską :D Ciężko tylko będzie tych chłopców pozbierać po całej Polsce hehe :D
 
No hahah znajda sie jakos :) moj narzeczony o niczym innym nie mowi jak tylko o tym,ze bedzie z synkiem w pilke grac :)) i na ryby zabierac :) heh
 
mglaczek to dobrze,ze wszystko jest oki bardzo sie ciesze strasznie sie martwilam!!:happy:jak jechalam pociagiem to moje malenstwo bylo tak szczesliwe,ze starsza pani siedzaca na przeciwko mnie patrzyla na moj ruchomy brzuszek az sie polasila i dotknela a malenstwo tak ja koplo,ze az zaczela sie dopytywac ktory miesiac to jej powiedzialam ze 25tydzien a ona:szok:i pytanie ,,i tak kopie?,,
pozniej lazilismy po miescie i oczywiscie zmoklismy jak nigdy a relacje z wizyty zdam w temacie wizyt ;)
 
Paulinko niestety nie wiem bo moje szczescie odwrocilo sie tyleczkiem :) Coz niepodzianke chce nam zrobic.

Oj moja dzidzia tez kopie jak szalona :) I gdyby mi kazdy dotykal brzuszka to by kopala kazdego ale cale szczescie dotykanie ogranicza sie do mnie, mojego P i mojej mlodszej siostry Oliwii :)
 
bo moj uwielbia byc pieszczony a zawsze jak mizia marcin moj brzuszek to zaczyna sie armagedon kopniakow bo na laskotki jest ciety;-)ale dobrze ze ruchliwe jest
 
reklama
Do góry