reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
podczytuje was troche ;) <jestem mama Listopad 2009> i pozwolę sie wtrącić ;P bo zgage mialam straszna i pomagało zimne mleko ale przez jakis czas pozniej cukierki miętowe pudrowe takie ale tez na jakiś czas :) juz pod koniec brałam rennie ale starałam sie unikać :)
 
co do krwawień z nosa - mi też niestety dokuczają, a dziś to już była jaaś masakra, po prostu mialam krwotok! Końca nie było widać.
Podobno należy wobec tego dużoo pić (na mnie nie dziala, ale taka jest teoria) i jeść produkty z wit C, o czym notorycznie zapominam :zawstydzona/y:
 
Mam może głupie pytanie: jak jest przy porodzie siłami natury z soczewkami kontaktowymi? Są jakieś przeciwwskazania?

Lasotka czytałam że to normalne w ciąży, że organizm się pozbywa nadmiaru krwi...
 
Kasiiula ja mam nadzieje, że za rok tak jak Ty będę podczytywać wątek listopadowych mam 2011 :-) a koło mnie będzie śmigał po podłodzę nasz Karolek. Ach jak się nie mogę go doczekać :happy:
 
Amerie nam położna na szkole rodzenia mówiła , że babeczki po prostu na moment parcia je ściągają i zakładją okularki żeby chociarz dzidzię zobaczyć jak już się pojawi :-).

No a moja ginka powiedziała, że ten antybiotyk mogę brać. Ech nie wiem skąd mi się to przypałętało :-(. No ale jak mam mieć "nie daj Boże" Przyspieszony poród przez to zapalenie to go będę brała.
 
Ja też mam od kilku dni zgage, wiec staram sie wtedy wypic szklanke mleka i wtedy przechodzi.
A słyszałyście, że jesli jest duza zgaaga w ciąży tzn że dziecku włosy rosną, nawet sie sprawdza, bo kuzynka całą ciążę miała potworną zgagę i urodziła niedawno dziewczynke z bujną czupryna, wiec chyba cos w tym jest:)
 
reklama
Witam dziewczyny
u nas ulewa i tak cały czas a my nad morze chcieliśmy jechać :wściekła/y:
mała się wyleczyła z chwilowego wirusa, ale za to nas zaraziła ja też jakoś się pozbierałam ale małżonek za to padł. Zawsze nas ten szkrab tak załatwi. Niestety wysypka nadal jest i mnie już drażni. Zaczęłam pić wapno może pomoże.
A na zgagę to mi pomogły migdały
 
Do góry