reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Hej dziewuszki :-)

Aniu Psiak pewnie sobie biega po jakiś osiedlach i nic mu nie jest. Stawiam na to, że ktos otworzył furtkę i piesek sobie uciekł, ale na pewno trafi do domku. A może była u Was burza w nocy? Bo wiem z doświadczenia, ze owczarki strasznie się jej boją. Więc po prostu mógł szaleć na dworze i jak nadarzyła się okazja to zwiał.

A u mnie coś dziwnego :confused2:. Nie boli mnie gardło, nie mam gorączki ani kataru, ani nei kaszlę. A głos mam jakbym chorowała na jakieś zapalenie krtani albo jakbym piła cały tydzien. Kurde nie mam pojecia co jest grane:szok:. Może mutację przechodzę :szok:
 
reklama
ponoć czasem glos się zmienia po ciązy :-p.

Aniu - pies pewnie wróci, suczka teściów często ucieka, nie ma jej 1-2 dni a potem wraca. O zapach sie nie martw, mi ponad rok temu uciekł kot, sam sobie drzwi od balkonu otworzył - był u nas dopiero od kilkunastu dni i bałam się, że już więcej go nie zobaczę - ale wrócił po kilku godzinach. A psy mają dużo lepszy węch.
 
Trusia77 i mati2010, na moim pierwszym USG to nawet jeszcze nie fasolka byla tylko taki kropek :) nic.. tylko serducho.. i lekarz powiedzial "a to zastepca tronu" ehh.. niedlugo bedziemy nasze maluchy przytulac :)

ania_ch0 mam nadzieje, ze tylko wyszedl na spacerek piesek twoj, czasami jak siedzi na podworku caly czas i nagle ma okazje wyjsc gdzies dalej to moze sie poszwędac (na randke pojsc) nasz piesek tak od czasu do czasu robil.. trzymam kciuki zeby tak wlasnie bylo i zeby niedlugo wrocil (jak zglodnieje).

Zgage mam.. nie jakas straszna ale ze pierwszy raz w zyciu to przezywam heh :) kolezanki mi w pracy powiedzialy, ze jak sie ma zgage to dzidzia bedzie miala duzo wlosow.. slyszalyscie takie przypadki? :) W sumie fajnie by bylo jakby mial synek czuprynke ale lysego tez bede kochac :)
 
Ech te starsze osoby czasem przytruwają życie i po złości mogła otworzyć furtkę. Mam nadzieję że piesek jednak wróci. Mój właśnie zapukała łapką w drzwi i leży sobie koło mnie na podłodze.

Ale pochmurno, muszę zapalić światło bo ciemno w domu.
Co porabiacie? Ja leże bo nic nie robiłam, a mam twardy brzuszek. Wzięłąm już magnez, może przejdzie.
 
Byłam z tą chrypą u lekarza bo trwała od piątku i lekarz stwierdził zapalenie zatok :shocked2:. Bo dodałam jeszcze, że smarkam krwią. No i oczywiście przepisał mi antybiotyk, którego jeszcze nie kupiłam bo czekam na odpowiedz od mojej ginki, co ona na to. Kurde cos dziwne te zapalnie zatok, sama nie wiem :eek:.
A tak w ogole to miałyście jakies takie krwiste smarkanie, bo ja mam juz od dawna :confused2:
 
Nie miałam nic takiego, obecnie tylko mdłości, zgaga i ból brzucha...
zalgol mam nadzieję że to nic poważnego...
 
Ja na zgagę zjadłam mężowe Reni, bo już wytrzymać nie mogłam przed snem. Przeczytałam ulotkę i nie groźne.
Migdały nie pomagały, no chyba żebym je gryzła jeden za drugim całą noc.
 
reklama
zalgol wiesz ja mam katarek i mialam zapalenie zatok przed ciaza z miesiac ale poki nie bierzesz antybiotyku to kladz sie czasem z glowa wysoko polozona na podusi trzymaj nosek tak bardziej zeby z zatok wszystko splywalo do noska i bedzie przechodzilo po malutku poki antybiotyku nie masz a ja znow mam po pekane zylki w nosie i mi schdza z katarem i boli mnie nos ale da sie wytrzymac ;-)
 
Do góry