reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

ja juz sie przyzwyczilam rano wstawac ;-)
ale zanim urodzilam i jak poszlam na L4 to ja w lozku do 12.00 potrafilam kimac ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja juz sie przyzwyczilam rano wstawac ;-)
ale zanim urodzilam i jak poszlam na L4 to ja w lozku do 12.00 potrafilam kimac ;-)

To ja do tej pory lubię spać do późna...a właściwie leniuchować w łóżku, bo często już nie śpię.
Ale przez te badania i emocje to ja spać już nie mogę nawet w nocy.
Mam nadzieję że dzisiaj betka zbliży się do wartości 100 i odeśpię dwie ostatnie noce!
 
Dzien dobry z rana ;-)

Mysza trzymam kciuki

A ja się dzisiaj nie wyspałam wcale. Koty bawiły się tak głośno że myślałam ,że zaraz za ogon i przez okno ;-) Poza tym o 6 w dni robocze to tak najpozniej wstaje.

Pozdrawiam
Ewa
 
witam wszystkich!!
wczoraj u angielskiego ginekologa ze wzgledu na te moje zapalenia, przy badani powiedziala wiesz ze jeses w ciazy, hehe a nic jej wczesniej nie mowilam znaczy ze widac ladnie z czego sie ciesze;-) doswtalam jeszcze antybiotyki na kolejne dwa tyg bo cos sie jeszcze tam dzieje chociaz zadnych bakterii juz nie ma stad te bole jajnikow i podbrzusza chodziaz jak spytalam czy to moze byc tez od ciazy to powiedziala ze to prawdopodobnie to i to bo przy ciazy boli jak sie macica rozrasta
a dzisiaj ide do przychodzni i pewnie tez umowia mnie z polozna
milego dnia dla wszystkich zycze
 
Witam was z rana,wczoraj uciekłam bo dzieci mnie goniły:)) Fotki mam i potem wrzucę u mnie super ale mdłosci sie rozkręciły :(( Trzymajcie kciuki ,czeka mnie dziś fatalna rozmowa w pracy:(( Kierowniczka i prezes nie będą szczęśliwi:((
 
Witam was z rana,wczoraj uciekłam bo dzieci mnie goniły:)) Fotki mam i potem wrzucę u mnie super ale mdłosci sie rozkręciły :(( Trzymajcie kciuki ,czeka mnie dziś fatalna rozmowa w pracy:(( Kierowniczka i prezes nie będą szczęśliwi:((

Najważniejsza jest fasoleczka!!! Z resztą sobie dasz radę...ale &&&

Ja już po badaniu -> teraz byle wytrwać do 16.
 
dziewczyny pomozcie

szczegolnie te ktore stracily swoje aniolki czy skurcze we wczesnej ciazy sa czyms normalnym. wczoraj lekarz nic nie mowil ze ciaza moze byc zagrozona ale to anglik dla nich to normalne poronic Moja ciocia miala zapalenie we wczesnej ciazy i skonczylo sie na tabletkach na podtrzymanie i cala ciaze musiala lezec donosila ale tylko dzieki tabletka a tutaj nie przepisuja czegos takiego
 
No ja właśnie biorę dupka na podtrzymanie... I skurcze na pewno nie są czymś zupełne normalnym. Pisałam trochę o tych bólach wczoraj wieczorem.
Wiadomo że na początku czujemy jajniki...ale to nie powinno trwać w nieskończoność.
 
Hejka:-)
No u mnie pobudki miedzy 5 a 6 to standart, bo jakos mala wczesnie chodzi spac ale i bardzo wczesnie wstaje.
Co do boli to przy pierwszej utraconej ciazy zadnych boli nie mialam, plamien tez nie, poprostu na usg okazalo sie ze ciaza obumarla. Przy drugiej ciazy donoszonej boli nie mialam tylko zaczelam plamic. Przy trzeciej niedonoszonej ciazy jak mnie zaczelo bolec to i zaczelam plamic, a potem krwawic i to bardzo mocno. Obecnie boli mnie podbrzusze ale nie plamie i zobaczymy co to znaczy. U mnie istnieje jeszcze taka opcja ze boli, bo moja macica byla przecina, sa zrosty. Byc mozliwe ze sie rozciaga, bo do toalety biegam dosc czesto.
A przy roznego typu bakteriach i zapaleniach bol sie pojawia i moze byc bardzo mocny. W 15 tyg ciazy z corka obudzil mnie w nocy tak masakryczny bol brzucha ze myslalam ze mnie zaraz rozerwie. Okazalo sie ze to bylo zapalenie ukladu moczowego. Skonczylo sie na szpitalu, ale dla ciazy nie okazalo sie to drastyczne w skutkach.
Mysza trzymam kciuki za bete:tak:
 
reklama
Do góry