reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
dziewczyny na krew kiedy mozna isc zeby okreslila ciaze?? po tygodniu od owulacji mozna?? w 1 ciazy bylam w dniu spodziewanej @ albo dzien pozniej i babka mi powiedziala ze to ok 2 tygodnia.... a jakbym poszla w poniedzialek?? nie bedzie za wczesnie? owulke mialam piatek - sobota.
 
dziewczyny na krew kiedy mozna isc zeby okreslila ciaze?? po tygodniu od owulacji mozna?? w 1 ciazy bylam w dniu spodziewanej @ albo dzien pozniej i babka mi powiedziala ze to ok 2 tygodnia.... a jakbym poszla w poniedzialek?? nie bedzie za wczesnie? owulke mialam piatek - sobota.
W zależności od żródła podają że od 7 lub 10 dnia od zapylenia już beta wychodzi.
 
dziekuje kochana, wlasnie na ogolnych starankach tez mi dziewczyna odpisala ze chyba po 10 dniach....

dziekuje :tak:

dobranoc mamusie!!!


heheheh sama z siebie sie usmialam to bylas ty mysza i erba heheheheh dzieki!
 
Ostatnia edycja:
Mysza trzymam kciuki za Waszą fasolkę :)
Larvunia juz sobie wyobrażam jak będziesz się cieszyć z dwóch kreseczek...Ja byłam pdoobnie niecierpliwa , albo juz od poczatku pewna ze zafasolkowałam ;) stad mi pośpieszno było do testowania...Trzymam kciuki aby wynik był pozytywny :)

A ja jestem rocznik '83. ;)...Po pierwszej ciązy stwierdziłam ze czas na pracę i karierę...niestety pracy w zawodzie nie dostałam a ta do której poszłam okazała sie pomyłką wiec stwierdziłam ze skoro w tym temacie mi nie wychodzi to zmajstrujemy drugą dzidzie, odchowamy iii za 3 latka jako młoda, pełna energii, z odchowanymi w miare dzieciaczkami trzydziestolatka zacznę realizowac sie w pracy...Jest tylko druga strona medalu, po studiach z małym doświadczeniem i z trzydziestką na karku kto mnie zechce- zwłaszcza w szkole-> jestem z zawodu biologiem, nauczycielem biologii, któremu nie udało się dostać pracy w szkole :( ot taka nasza szara polska rzeczywistość :(
 
Uff...wszystko przeczytałam...
dziewuszki pobolewa was jeszcze brzuch bo mnie tak
boje się okropnie.
nie boli cały czas ale z godzinkę ,dwie dziennie.
to tak ma być?

Ja powiem tak... mi ginek dzisiaj powiedział że kobietę w ciąży ma nic nie boleć !!! Przy pierwszej bardzo bolało mnie bodbrzusze i jajniki to mi tamten ginek powiedział, że to jest ciąża i w sumie jak mam małą macicę to może tak się dziać...I jak się okazało gdzieś było jednak niedopatrzenie bo ciąża obumarła.
Więc ja teraz zrobię wszystko żeby nie odczuwać żadnych bóli...
Oczywiście co innego pierwsze tygodnie jak się jajeczko zagnieżdza...ale później ma już nie boleć.

Wychodzę z założenia, że dopóki nie ma plamień / krwawień ani skurczów macicy, to nie dzieje się nic złego.

Wiecie ja nie chcę tutaj nikogo straszyć...Każdej z nas życzę aby ta ciąża była wspaniałym okresem i żebyśmy za 9msc tuliły zdrowe dzieciaczki, ale...
No właśnie...ja też słyszałam od ginka (jak narzekałam na bóle brzucha) że dopóki nie ma krwawień to jest wszystko ok i się nie przejmować...z tym że jak później te krwawienia nagle przyszły to już było za późno na cokolwiek.
j
foty z dzis ze spaceru ;-)

Świetny maluch!!! :-)

Wczoraj powiedziałam o ciąży rodzicom... mama nie była chyba pocieszona, wspomniała coś tylko, że nie odczekałam pół roku po zabiegu. Spodziewałam się innej reakcji i trochę smutno mi się zrobiło. Życie to nie bajka. A Wy mówiłyście już komuś o ciąży?

A ja nawet 1 miesiąca nie odczekałam i żyję nadzieją ze wszystko będzie świetnie się układało...Na forum są już przypadki kobiet które urodził piękne i zdrowiutkie bobaski nie doczekawszy nawet 1 @ po stracie.

A ja na razie powiedziałam mojej przyjaciółce i jednym znajomym. Czekam jeszcze na jutrzejszą betkę i wtedy jak już wszystko potwierdzi się ze z dzidziusiem ok to będę mogła się chwalić.

ZMykam do łóżeczka...oglądnę może jeszcze coś w tv i może uda mi się zasnąć.

Dobranoc!
 
Dzień dobry

widzę że ja dzisiaj pierwsza się z Wami witam... ale przez te badania to ja spać nie mogę...
Zaraz się ubiorę i pojadę na tą betkę, a później wegetacja do 16 -> dopóki nie będzie wyników.
Więc jeszcze dzisiaj proszę o &&&..oby betka poszybował do góry.

Miłego dnia Wam życzę!!!
 
reklama
Do góry