reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja jeszcze swojego gina nie widzialam, zobacze w wtorek jak mi uda do niego dostac. Ale standardowo od poczatku ciazy mam lykac 2 razy dupka i tak wlasnie robie. Przy kazdej ciazy tak bylo.
 
reklama
Ja jeszcze swojego gina nie widzialam, zobacze w wtorek jak mi uda do niego dostac. Ale standardowo od poczatku ciazy mam lykac 2 razy dupka i tak wlasnie robie. Przy kazdej ciazy tak bylo.

No mnie kazał 3x dziennie i to przez najbliższe 6 tygodni...postraszył też zastrzykami, ale mam nadzieje że nie będą potrzebne.
 
Cześć dziewczynki!!! :)
Jeju ale się naczytałam o tych bólach... Mnie tak raczej nic nie boli... jedynie jak mocniej kaszlne np to czuję troszke prawy jajnik... Albo to mi się już zdaje...? Ja idę do ginki dopiero 22.03 a już się nie moge doczekac!!! :D U mnie najbardziej daja się we znaki PIERSI wczoraj byłam kupować biustonosz... Bardotka 75E (!!!) Ale u nas w rodzinie to normalnie ;) Siostra w czasie karmienia miała 80G :D:D:D

Mysza ja też trzymam mocno kciuki !!! :)
 
A u mnie właśnie z piersiątkami nie jest tak strasznie. Jedynie suteczki większe, ale przy poprzedniej ciąży to piersiątka były niedotykalskie całkowicie.

Jeszcze 5 godzin do wyników...ja tu chyba jajko zniosę. Wiem że najlepiej jakbym się czymś zajęła ale ja teraz to nawet pralki nie potrafię nastawić.
 
Tak tak.... Co każda kobitka to inna :) Wczoraj siostra pożyczyła mi taką płytkę "Ciąża od A do Z" oglądałam i płakałam jak dziecko :D Coś niesamowitego! Każdy jeden szczegół opowiedziany tydzień po tygodniu opisany co się dzieje z mamusią i z maluszkiem :))) Na samym końcu pokazali 2 porody. Jeden - cesarka dzieciatko miało pępowine owiniętą wokół szyjki, drugi - naturalny wjechali tej babeczce kamerą do krocza i widać było DOSŁOWNIE wszystko ale na to już nie patrzyłam :D
 
Ja Wam mogę polecić książkę o ciąży -> Ciąża- poradnik dla rodziców, wyd. MUZA -> bardzo fajna i wiele rzeczy w niej można znaleźć.
 
Czes dziewczynki ja dzis w koncu wybieram sie do lekarza wizyte mam na 15 i jestem pelna pozytywnych mysli:-) a co do piersi to dzis w nocy strasznie bolaly no i urosly sporo musze tez sie wybrac poo biustonosz bo wszystkie ktore mam zrobily sie przymale:-) a brzuszek mnie nie boli tylko tak troszeczke sie zaokraglilo podbrzusze moze ktoras z was tez zuwazyla u siebie malutkie zaokraglenie???
 
brzuszek mnie nie boli tylko tak troszeczke sie zaokraglilo podbrzusze moze ktoras z was tez zuwazyla u siebie malutkie zaokraglenie???

To raczej nie ciążowy jeszcze brzuszek. A nie męczą Cię wzdęcia ?!? ;-)

Bo ja w 10tc czasami przez wzdęcia miałam brzuch jak w 9msc :-)
 
Lila001 - ja jeszcze nic nie zaobserwowałam... U mnie to w sumie dopiero około 3 tydzień więc aktualnie nie liczę na jakikolwiek brzuszek :) Jedynie taki kiedy za duzo się najem :D Ale świetnie, ze już coś zauważasz :) Pewnie saaaama radosć :D
 
reklama
Wzdecia mnie nie macza i nie mialam nigdy z tym problemow:-) a podbrzusze zrobilo sie takie troszke twarde i delikatnie zaokraglaone. Moja siostra w pierwszej ciazy tez miala szybciutko brzuszek pokazal sie i potem tak jak by stana w miejscu do piatego miesiaca:-)
 
Do góry