reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

eve19 to wspolczuje takeich tekstow...wiadomo rodzina i otoczneie wokol sa bardzo wazne ale to Twoje dziecko wiec Ty decydujesz w jakim stopniu:) mam nadzieje ze to tylko takie żarciki i okazy milosci bo inaczej to wspoczuje wtracania sie innych osob;/
 
reklama
eve19 jesli to nie zarty to bardzo Ci współczuje, bez przesady to wasze dziecko a babcie juz swoje odchowaly i moga co najwyzej sluzyc dobra rada.Mam nadzieje ze Twoj partner podziela Twoje zdanie, rowniez w przypadku wyboru imienia!!!!!!!
 
lori wlasnie tu jest pies pogrzebany ,ze na poczatku ciazy umowilismy sie z moim narzeczonym ,ze ja dla dziewczynki wybieram imie a on dla chlopca ale widocznie tesciowa ma tu reke nad nim ale nie dam sie szybciej im rogi pokarze jak sie spodziewalam zawsze bylam mila i kochana teraz bede diablem wcielonym juz wole zeby moje dziecko mialo brytyjskie imie niz jakies strasznie stare a co do opieki temat zamkniety moja mama ma syna 11lat i niech sie nim zajmuje ja jej pomagalam jak sie urodzil a tesciowa ma jeszcze 2synow i tyle ze pelnoletnich ale sie nadal ucza wiec niech ich uczy tolerancji itd
 
eve19, to jest taki druczek nazywa sie "Health in Pregnancy Grant" i polowe jego musi Ci wypisac polozna i podpisac po 25tyg ciazy, a polowe sama wypelniasz (dane kontaktowe, insurance nr i detale do konta w banku) i odsylasz w kopercie ktora daja tez (bez znaczka) i maja kase wyslac na konto tylko nie wiem jak szybko, bo swoj wypelnilam ale jeszcze nie wrzucilam do skrzynki.
 
Właśnie dzisiaj jest pogrzeb dzidziusia mojej znajomej.
Jak się okazało lekarz podczas badania zaraził ją paciorkowcem, i to wywołało przedwczesny poród....nie mogę w to uwierzyć po prostu.
 
elzu to w sumie duzo do zrobienia nie mam z tymi papierkami przepraszam ze nie pisalam tyle ale sen mialam taki ze az sie budzic nie chcialam ;)

mglaczek a gdzie te twoje fotki zobacze bo az sie doczekac nie moge jak je znajde :happy2:
 
reklama
aha dziekuje ide ciebie szukac;-)dreszczyki mnie przechodza jak ja bym chciala troche w salonie po siedziec i po pracowac ale malo fryzjerow potrzeba :-(moglam isc na kelnerke
 
Do góry